UUS! Müügil Ugala e-kinkekaart

Lähenemas on pühadeaeg, mil üheks soovitud kingiks on elamus! Hea meel on lubada, et nüüdsest on võimalik kõigil huvilistel soetada kauaoodatud Ugala kinkekaart ka elektroonilisel teel. Sel moel on võimalik omandada kinkekaart mõne minutiga ja kodust lahkumata. Kinkekaardid on saadaval kahes valikus: 19-eurosena ja vabalt valitud väärtusena. Kinkekaardid saab soetada Piletimaailma e-poes.

 

Kaart kehtib ühe aasta jooksul alates ostukuupäevast ja selle saab vahetada pileti vastu Piletimaailma netipoes või Ugala kassas. Kui pileti maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saab külastaja tasuda puudujääva osa rahas. Kui valitud piletite väärtus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vahet ei tagastata.

 

Endiselt on müügil kaunite visuaalidega paberist kinkekaardid Ugala kassas. Soovi korral saab kinkekaardi koju tellida ka posti teel. Selleks tuleb Ugala kassale (tel 433 0777, kassa@ugala.ee) teada anda oma aadress, tasuda kinkekaardi eest ülekandega ja kingitus jõuab peatselt Teieni. Posti teel saatmisel lisandub kinkekaardi hinnale postikulu.