9.–14. oktoobrini on piletid Ugala teatri etendustele üle Eesti 17€, soodushind ei kehti lavastusele „Prints ja kerjus“. Muusikali „Once” etendustele piletihind 24€. Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Põlvas, Võrus ja Rakveres.

 

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele.

 

17. novembril esietendub Ugala teatri väikeses saalis 2021. aasta näidendivõistlusel teise preemia võitnud Kadri Lepa näidend „Koju”, mis räägib emotsionaalsesse ummikusse sattunud noorest naisest, kes naaseb oma vanemate juurde. „Koju” lavastaja on Tanel Ingi, lavastuse kunstnik Pille Jänes.

 

5. detsembril esietendub aga kogu perele mõeldud lavastus „Prints ja kerjus”. Lavastuse aluseks on Mark Twaini maailmakuulus romaan ja selle toob lavale Peep Maasik. “Printsi ja kerjuse” muusika on loonud Ardo Ran Varres , laulusõnad kirjutanud Donald Tomberg. Nimitegelasi kehastavad lavastuses Ringo Ramul ning Alden Kirss.

 

Oma päris viimased etendused annavad sel sügisel Ringo Ramuli lavastatud „Kolm ahvi”, Tanel Jonase lavastus „Ema” ning Andres Noormetsa poolt lavale toodud „Kirsiaed”. Jaanuarikuus on veel viimast korda võimalik näha Taago Tubina lavastatud muusikali „Once”.

 

Piletid on müügil Ugala kodulehel ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rea „Tavahind/Soodushind“ asemel rida „Soodusmüük“.Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 14. oktoobril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 9. oktoobrit tehtud broneeringutele soodusmüügi hinnad ei kehti. Võimaliku hilisema piletivahetuse soovi korral tuleb tasuda hinnavahe tavahinnakirja järgi.

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!