Ugala varakevadine soodusmüük tegi esimesel päeval rekordi

Eilsest kuni 10. veebruarini kestev Ugala teatripiletite soodusmüük tegi juba esimesel päeval piletimüügirekordi – pileteid müüdi ühe päeva jooksul 3674. Eelmisel korral ehk oktoobris osteti soodusmüüginädala esimesel päeval 3294 piletit ehk pea 400 vähem.

 

Kõige enam osteti eile pileteid Ugala 100. hooaja avalavastusele „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“, mis troonis müügitabeli tipus üsna suveräänselt. Järgnesid üsna võrdse müügieduga kolm lavastust: juba 14. veebruaril esietenduv mõru armastuslugu „Triller“, perekonnadraama „Surmkindlad asjad siin elus“ ja muusikal „Once“, mille piletid on soodusmüügi nädalal erihinnaga.

 

Publikuhuvi ei näi raugevat ka Ugala vanimate lavastuste vastu – esimese päeva müügitabeli 5. kohale jõudis „Emadepäev“ ja 7. kohale krimikomöödia „Mäng on alanud“. Nende vahele mahtus ka Ugala 100. sünnipäevaks pühendatud muusikaline lavastus „Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi“.

 

Juba enne soodusmüügi algust olid piletid otsas lavastusel „Kuidas minust sai HAPKOMAH“.

 

Märgata on, et aina enam ostetakse teatripileteid veebist – internetist pileti ostnute osakaal on soodusmüügi nädalal 80%.

 

Soodusmüügi nädalal 5.–10. veebruarini on piletid Ugala teatri etendustele 13 €. Erihinnaga on saadaval ka muusikal „Once“ piletid (Viljandis 22 €, Tallinnas ja Tartus 28 €). Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Paides, Rakveres ja Narvas.