Ugala ütleb “Ciao!” viis aastat teatrit juhtinud Alliksaarele ja Aardamile

Peagi hakkab lõppema Ugala teatri 99. hooaeg. Ent enne veel, kui teater kolib suveetendusteks Albusse Kukenoosi küüni ning Ugala suurde saali, tähistavad reedel, 31. mail ugalalased koos publikuga lõppevat hooaega kevadpeoga. See on ühtlasi hüvastijätupidu Ugala teatrit viimased viis aastat juhtinud teatrijuhile Kristiina Alliksaarele ja loomingulisele juhile Ott Aardamile.

 

Kevadpeo põnevaim hetk jõuab kätte õhtul kell 20, kui Ugala teatri suures saalis jagatakse kätte publikupreemiad Kuldõun parimale lavastusele, mees- ja naisnäitlejale. Kuu aega oli publikul võimalus anda hääl oma lemmikute poolt ning tulemused selguvadki reede õhtul teatri suurel laval. Kuldõunte üleandmise gala lavastab Ott Aardam ning laval astuvad üles pea kõik Ugala teatri näitlejad.

 

Õhtu jooksul on oodata mitmeid teatrirahva üllatusesinemisi, mida erinevad osakonnad on mitte ainult publiku üllatamiseks, vaid ka kolleegide eest salaja, ette valmistanud. Toimub ka traditsiooniks kujunenud teatritöötajate heategevuslik koogimüük, millega kogutakse toetusi Ugala heategevusfondi “Kingi lapsele teatrielamus”. Ugala teatrikohviku rõduterrassil pakub külalistele taluköögigurmeed Roodeviku talu peremees näitleja Tanel Ingi koos sõpradega.

 

Muusikalise kava eest hoolitseb Siim Aimla Bänd ning teatrikohvikus tantsitab inimesi pealinna legendaarseim peosari Ennu Ratas, mis loob vaieldamatult parima õhkkonna meeletuks ja vabameelseks diskoks, et tantsida õhtust hommikusse. Muusikat valivad Kersten Kõrge, Ivar-Martin, Raul Raju ja Villu Kraan.

 

GALERII: Kristiina Alliksaar ja Ott Aardam Ugala teatris 2014–2019