Ugala teatris jõuab lavale vaid ühel õhtul mängitav ühevaatuseline farss

Ugala teatri loominguline juht Liis Aedmaa toob sel laupäeval teatri kevadpeol lavale ühevaatuselise farsi “Kuhu kadusid õunad?”, mida mängitakse vaid üks kord.

 

Liis Aedmaa sõnul on Ugala teatri külastajad saanud igal kevadel elada kaasa publikupreemiate ehk Kuldõunte jagamisele: “Kõik on alati kulgenud kaunilt ja korrapäraselt. Sündmus on olnud meeliülendav ja meeltliigutav. Need helged hetked on sööbinud mällu igaveseks.“ Samas hoiatab Aedmaa, et seekord ei pruugi kõik nii harjumuspäraselt laheneda: “Sel korral näitame teile teatri köögipoolt. Te saate näha, mis ühe kena auhinnagala ajal lava taga tegelikult toimub ja kuidas see erineb märgatavalt laval nähtavast.”

 

Farsis “Kuhu kadusid õunad?” teeb kaasa suur osa Ugala trupist. Lavale jõuavad Luule Komissarov, Marika Palm, Klaudia Tiitsmaa, Jaana Kena, Vilma Luik, Garmen Tabor, Peeter Jürgens, Andres Tabun, Rait Õunapuu, Tarvo Vridolin, Vallo Kirs, Oskar Punga ja Margus Tabor. Muusikaline kujundaja on Peeter Konovalov ning valguskujundaja Sander Aleks Paavo.

 

Laupäeval, 25. mail lõpetab Ugala teater oma 104. hooaja terve päeva vältava kevadpeoga, kus esinevad kontsertidega Mari Jürjens ja Ugala näitlejad Adeele Jaago, Alden Kirss ja Jaana Kena, toimub Rõivaring, jagatakse taaskord välja publikupreemiad ehk Kuldõunad parimale lavastusele, nais- ning meesnäitlejale ning tantsitakse DJ-de saatel öösse.

 

Lisainfo: https://shorturl.at/CgzV5