Ugala teatribuss viib Vanemuisesse muusikalikontserdile

Lähenemas on järjekordne Ugala korraldatud teatrireis. 9. jaanuaril viiakse teatrisõbrad Tartusse, kus saadakse osa muusikalikontserdist „Memory 2019“.

 

Pidulikul teatriõhtul kõlavad kuldsed muusikalihitid armastatud solistide esituses. Kontserdil astuvad üles Marko Matvere, Mikk Saar, Tanja Mihhailova-Saar, Rasmus Kull ja Kärt Anton, õhtut juhib Hannes Võrno ning esinejaid saadab Vanemuise Sümfooniaorkester ja bänd dirigent Martin Sildose juhtimisel. Kõik laulud on pärit Vanemuise teatri kavas olnud või alles tulevastest lavastustest. Vaid kontserdi nimilaul – “Memory” – on kõlanud igal aastal.

 

Teatrireis toimub Ugala kõigi mugavustega teatribussiga ning reisiseltskonna eest hoolitseb kogu reisi vältel alati rõõmsameelne Karin Eelmäe. Teatrireisi paketti kuulub nii bussireis kui ka pilet etendusele.

 

Ugala teater korraldab sellest hooajast teatrireise teistesse Eesti linnadesse. Külastatakse eelkõige lavastusi, mida mängitakse vaid oma kodusaalis ja millest osa saamiseks tuleb ette võtta sõit Viljandist kaugemale. Esimene teatrireis toimus Tallinna Linnateatrisse, kus vaadati Elmo Nüganeni lavastust „Igatsus“.

 

PILETIINFO
Muusikalikontserdi pilet: 31.50 eurot (grupipileti hind), kehtib ka sooduspilet 28 eurot (üli)õpilastele, pensionäridele ning ISIC- ja ITIC-kaardi omanikule
Bussipilet Viljandi-Tartu-Viljandi: 12 eurot
Pileteid broneeritakse ainult koos bussi kasutamisega. Buss väljub kell 17.00 Vabaduse väljakult ning tagasi Viljandisse stardib buss 15 minutit pärast kontserdi lõppu.
Piletite eest saab tasuda pangaülekandega või Ugala kassas.

 

Piletite broneerimine ja info etenduste kohta:
Karin Eelmäe
Ugala teatri väljasõidu administraator
tel 5661 9504