Ugala teatri vestlussarja “Kuidas edasi?” kolmandal kohtumisel räägitakse stressist

“Kahe laine vahel” lavastusest inspireeritud vestlussarja “Kuidas edasi?” kolmas kohtumine toimub Ugala teatri kammersaalis neljapäeval, 16. mail algusega kell 17.30. Arutelu kannab alapealkirja “Räägime stressist” ning arutelu käigus püütakse leida vastuseid küsimustele kuidas stressi ära tunda ja millal peaks muretsema, et see areneb millekski tõsisemaks? Kuidas vältida kõige üle muretsemist? Kas stressi on võimalik seljatada ükskõiksusega või aitab teadlikkus ennast asja võimendamise asemel paremini hoida?

 

Kolmanda vestlusringi külalisteks on psühholoog ja näitleja Rita Rätsepp ning Ugala teatri dramaturg Tõnis Parksepp. Vestlusõhtute moderaatoriks on Viljandi Gümnaasiumi direktor Juhan-Mart Salumäe. Vestlused on kuulajatele ja kaasamõtlejatele tasuta.

 

Vestlussari tõukub lavastuse “Kahe laine vahel” teemadest. Lavastus räägib kahe inimese armastusloost, mille taustaks on kliimamuutused ja neist tingitud ärevus tuleviku ees. Mis juhtub, kui omavahel põrkuvad apokalüptiline tulevikunägemus ja elurõõmus olevikutaju? Kuidas minna edasi teadmisega, et homne päev ei saa enam olla eelnevatest parem? Mis seisus on meie planeet ja keda peaks see huvitama? Kuidas rääkida olulistest probleemidest hirmu külvamata? Mida teeb meiega kartus ja kuidas hoida usku saabuvasse? Neil teemadel ja muul põneval peatub ka uus vestlussari.