Ugala kinkekaart – parim jõulukink

Kinkimine on üks suurimaid rõõme, mis võib inimesele osaks saada. Selle pisikese rõõmu suurendamiseks on Ugala teater valmis pannud omalt poolt ühe erilise kingituse – kõigi detsembrikuus kinkekaardi ostjate vahel loositakse välja ekskursioon öises teatrimajas, mille viib läbi Peeter Jürgens, Eesti parim meesnäitleja 2014. Kinkekaardi ostjate ning Ugala kinkekaardi Facebooki teavituskampaanias osalejate vahel loositakse välja võitja 28.12.2017.

 

Kinkekaardi omanikul on vabadus valida endale meelepärane lavastus Ugala teatri rikkalikust repertuaarist, milles leidub hoogsaid ja vaimukaid laste- ning noortelavastusi, kaasaegset kodumaist dramaturgiat, maailmaklassikat, eksklusiivseid kammerlikke lavastusi ja head ning kvaliteetset meelelahutust. Võib kindel olla, et igaüks leiab Ugala värskelt renoveeritud teatrimajast endale meelepärast vaatamist.

 

Kui Viljandisse tulek aga liiga kauge tundub, siis tasub üle vaadata Ugala teatri külalisetenduste kava, millesse mahuvad teatrimajad ja kultuurimajad üle Eesti. Aasta jooksul leiavad kinkekaardi omanikud kindlasti võimaluse mõnda Ugala teatri etendust külastada.

 

Aga mis saab neist headest inimestest, kes kinkekaardi ostavad ja aitavad kinkimisrõõmu vahendada? Andmiserõõmule lisaks soovib teater nendele inimestele teha ühe erakordse kingituse – kõikide vahel, kes detsembrikuus kinkekaardi soetavad, loositakse välja öine ekskursioon teatrimajas, mille viib läbi Peeter Jürgens.

 

Peeter töötab Ugala teatris näitlejana juba aastast 1965 ning on üks suurimaid ajaloohuvilisi Ugalas. Peagi on Peetril valmimas suur töö – Ugala teatri ajaloo kogumine. Juba aastaid on ta igal vabal hetkel pannud autole hääled sisse ja vuranud mööda arhiive, et tolmu uppunud kartoteegikappidest üles otsida Ugala teatrit puudutav info. Aastatepikkuse uurimistöö tulemusel on ta kokku kogunud infokillud, pildimaterjali, ajaleheväljavõtted ja koostanud mahuka digitaliseeritud infopanga Ugala lavastuste kohta aastast 1920. Peetri läbiviidud eksklusiivne ekskursioon teatrimaja telgitagustesse, mis õnnelikele loosivõitjatele osaks saab, on täis huumorit, huvitavat taustainfot ning avalikkusele seni rääkimata lugusid.

 

Ugala teatri kinkekaart väärtuses 16 eurot on müügil Ugala kassas, Männimäe Selveri infoletis, Grand Hotel Viljandis, Viljandi Maksimarketi lillepoes ja Centrumi keskuse lillepoes. Kaart kehtib ühe aasta jooksul alates ostukuupäevast ja selle saab vahetada teatripileti vastu Ugala kassas.

 

Soovi korral saab kinkekaardi koju tellida ka posti teel. Selleks tuleb Ugala kassale (tel 433 0777, kassa@ugala.ee) teada anda oma aadress, tasuda kinkekaardi eest ülekandega ja kingitus jõuab peatselt Teieni.

 

Posti teel saatmisel lisandub kinkekaardi hinnale postikulu. Oma ostusoovist tasub aegsasti teada anda, sest nii makse kui ka postiga saatmine võtab aega. Seepärast soovitame kinkekaardi tellimist mitte jätta viimasele hetkele.