Ugala teatri etendused jäävad ära kuni 1. maini. Lisatud piletiinfo!

Riiklikust eriolukorrast tulenevalt jäävad ära Ugala teatri etendused ja erisündmused kuni 1. maini, kui valitsus ei otsusta vahepeal teisiti.

 

Ugala teater vahetab ärajäävate etenduste piletid ümber hilisemateks kuupäevadeks või ostab soovi korral tagasi.

 

Võimalus on ka piletiraha tagastusest loobuda ja annetada see teatri heaks. Oleme südamest tänulikud, et piletiostjate seas on järjest enam neid, kes seda teha soovivad.

 

Ugala kassa on eriolukorra tõttu suletud vähemalt kuni 31. märtsini, ent suhtlus toimub vahepealsel ajal e-kirja teel.

 

PILETI VAHETUS

 

Juba välja ostetud pileteid saab kasutada Ugala teatri etendustel 31. detsembrini 2020 (sama hinna vääringus). See tähendab, et pilet toimib kui kinkepilet hilisemale etendusele ning sel juhul praegu midagi tegema ega teatrile kirja saatma ei pea.

 

Anname lähiajal oma infokanalite kaudu teada ka värskendatud ja lisanduvast mängukavast! Uue pileti (kui need on varem soetatud Ugala kassa või Piletimaailma kaudu) saab seejärel broneerida Ugala teatri kassas e-kirja teel kassa@ugala.ee.

 

Piletilevist ostetud piletite kohta on saatnud Piletilevi (hiljemalt 20. märtsiks) ostjatele täpse juhise, kuidas uus pilet omale vormistada.

 

PILETI TAGASIOST

 

Kui piletivahetus piletiostjale ei sobi, ostab teater piletid tagasi ning tagasimaksed teostab ülekande teel:
–> Piletimaailma netipiletite puhul tuleb teatada soovist koos oma arvenumbriga Ugala kassa meiliaadressile kassa@ugala.ee
–> Piletimaailma müügipunktist soetatud pilet ehk ilma eelneva broneeringuta ostetud pilet tuleb saata ülespildistatult e-kirja teel aadressile kassa@ugala.ee või originaalkujul posti teel aadressile Vaksali 7, 71020 Viljandi. Kirjale tuleb lisada ka kontonumbri info. Ugala kassa kohapeal on suletud vähemalt 31. märtsini.

–> Piletilevist ostetud piletite kohta saadab Piletilevi ostjatele hiljemalt 26. märtsiks täpse juhise, kuidas toimub raha tagastamine.

 

Ugala teatris toimuma pidanud teiste korraldajate etenduste ja sündmuste kohta jagavad piletiinfot korraldajad ise.

 

Pileteid ostab teater tagasi kuni 31. maini 2020.

 

Palume mõistvat suhtumist, kui kirjadele vastamine võib võtta tavapärasest rohkem aega.

 

Parimate ja rahulike soovidega

 

Ugala teater

 

ugala_kassa