Ugala teatri etendused jäävad ära kuni 1. augustini

Ugala teatri etendused ja erisündmused jäävad ära kuni 1. augustini. Ärajäävate etenduste pileteid saab kasutada Ugala teatri etendustel 31. detsembrini 2020. Kui piletivahetus ei sobi, ostab teater pileti tagasi.

 

Võimalus on ka piletiraha tagastusest loobuda ja annetada see teatri heaks. Oleme südamest tänulikud, et piletiostjate seas on järjest enam neid, kes seda teha soovivad.

 

Oma soovist pilet vahetada, annetada või tagasi müüa palume teatada Ugala kassale e-kirja teel kassa@ugala.ee või tööpäeviti kl 11–16 telefonil 433 0777.

 

PILETI VAHETUS

 

Ostetud pileteid saab kasutada Ugala teatri etendustel 31. detsembrini 2020 (sama hinna vääringus).

 

–> Ugala kassast või Piletimaailmast soetatud pileti saab vahetada uue pileti vastu e-kirja teel kassa@ugala.ee või helistades 433 0777.

–> Piletilevist ostetud piletite kohta saadab Piletilevi esimesel võimalusel ostjatele täpse juhise, kuidas uus pilet omale vormistada.

 

NB! Müügis on piletid Ugala sügishooaja etendustele. Uuenenud mängukavaga saab tutvuda siin: https://www.ugala.ee/mangukava/

 

PILETI TAGASIOST

 

Kui piletivahetus ei sobi, ostab teater piletid tagasi ning tagasimaksed teostab ülekande teel:
–> Piletimaailma netipiletite puhul tuleb teatada soovist koos oma arvenumbriga Ugala kassa meiliaadressile kassa@ugala.ee
–> Piletimaailma müügipunktist soetatud pilet ehk ilma eelneva broneeringuta ostetud pilet tuleb saata ülespildistatult e-kirja teel aadressile kassa@ugala.ee või originaalkujul posti teel aadressile Vaksali 7, 71020 Viljandi. Kirjale tuleb lisada ka kontonumbri info.

–> Piletilevist ostetud piletite kohta saadab Piletilevi esimesel võimalusel ostjatele täpse juhise, kuidas toimub raha tagastamine.

 

Ugala teatris toimuma pidanud teiste korraldajate etenduste ja sündmuste kohta jagavad piletiinfot korraldajad ise.

 

Pileteid ostab teater tagasi kuni 1. detsembrini 2020.

 

UGALA KINKEKAART

 

Ugala kinkekaardid, mis kaotavad oma kehtivusaja enne 31. detsembrit 2020, saab pileti vastu vahetada kuni 2020. aasta lõpuni.

 

 

ugala_kassa