Eriolukorrast tulenevalt ärajäänud etenduste piletiinfo

Ugala teatri etendused ja erisündmused jäid ära kuni 1. augustini. Ärajäävate etenduste pileteid sai vahetada Ugala teatri etendustele 31. detsembrini 2020. Tagasiost oli võimalik kuni 30. novembrini 2020.

 

Võimalus oli ka piletiraha tagastusest loobuda ja annetada see teatri heategevusfondi Kingi lapsele teatrielamus heaks, mille abil saavad teatrisse tulla lapsed vähekindlustatud peredest ja kogukondadest. Oleme südamest tänulikud, et piletiostjate seas oli palju neid, kes seda tegid.

 

Aitäh!

——————————————–

 

Oma soovist pilet vahetada, annetada või tagasi müüa palume teatada Ugala kassale e-kirja teel kassa@ugala.ee või tööpäeviti kl 9–21 telefonil 433 0777.

 

PILETI VAHETUS

 

Ostetud pileteid saab kasutada Ugala teatri etendustel 31. detsembrini 2020 (sama hinna vääringus).

 

–> Ugala kassast või Piletimaailmast soetatud pileti saab vahetada uue pileti vastu e-kirja teel kassa@ugala.ee või helistades 433 0777.

–> Piletilevist ostetud piletite kohta on saatnud Piletilevi ostjatele täpse juhise, kuidas uus pilet omale vormistada.

 

Ugala mängukavaga saab tutvuda siin: https://www.ugala.ee/mangukava/

 

PILETI TAGASIOST

 

Kui piletivahetus ei sobi, ostab teater piletid tagasi ning tagasimaksed teostab ülekande teel:
–> Piletimaailma netipiletite puhul tuleb teatada soovist ja saata pilet ning arvenumber Ugala kassa meiliaadressile kassa@ugala.ee
–> Piletimaailma müügipunktist soetatud pilet ehk ilma eelneva broneeringuta ostetud pilet tuleb saata või teha sellest foto ning saata e-kirja teel aadressile kassa@ugala.ee või originaalkujul posti teel aadressile Vaksali 7, 71020 Viljandi. Kirjale tuleb lisada ka kontonumbri info. Pileti saab vahetada ka Ugala kasss kohapeal.

–> Piletilevist ostetud piletite kohta on saatnud Piletilevi ostjatele täpse juhise, kuidas toimub raha tagastamine.

 

Ugala teatris toimuma pidanud teiste korraldajate etenduste ja sündmuste kohta jagavad piletiinfot korraldajad ise.

 

Pileteid ostab teater tagasi kuni 30. novembrini 2020.

 

UGALA KINKEKAART

 

Ugala kinkekaardid, mis kaotavad oma kehtivusaja enne 31. detsembrit 2020, saab pileti vastu vahetada kuni 2020. aasta lõpuni.

 

 

ugala_kassa