Ugala teater võitis enim teatriauhindu

Rahvusvahelisel teatripäeval, 27. märtsil kuulutati Narvas Vaba Laval välja tänavused Eesti teatriauhinnad ja laureaadid. Ugala teatrisse jõudis sel korral enim auhindu. Palju õnne kõigile laureaatidele!

 

Naispeaosatäitja auhind – Garmen Tabor – professor Ruth Wolff lavastuses “Arst”

 

Meeskõrvalosatäitja auhind – Janek Vadi – kardinal Richelieu lavastuses “Kolm musketäri”

 

Lavastust ettevalmistava töötaja auhind – Pille-Riin Lillepalu – Ugala teatri lavastusala juht, kes on uuendanud teatri lavakujunduste tehnilist taset ja tööprotsessi (muu hulgas “Kolme musketäriga” Õisu mõisa pargis) ning olnud rahvamajade lavaruumi virtuaaltuuride projekti juhte

 

Etendust teenindava töötaja auhind – Aili Nohrin – Ugala teatri inspitsient-rekvisiitor, kes on hallanud logistiliselt keerulisi proove, olnud inspitsient-rekvisiitor, lavastaja assistent ja näitleja lavastuses “Kolm musketäri”

 

Sõnalavastuste muusikalise kujunduse ja originaalmuusika auhind – Jakob Juhkam – muusikaline kujundus ja originaalmuusika lavastusele “Kolm ahvi”

 

Algupärase dramaturgia auhind – Paavo Piik – näidend “Üle oma varju”.

 

Samuti sai preemia Ugala loominguline juht Tanel Jonas pälvides Salme Reegi nimeline lasteteatri auhinna koos Getter Meresmaa, Doris Tislari ja Risto Vaidlaga lavastuse eest “Kõik ägedad asjad” Eesti Noorsooteatris.