Teatrireisid Draamateatrisse ja Vanemuisesse

Ugala jätkab eripalgeliste teatrireisidega! Sel hooajal on plaanis külastada Teater Vanemuise ja Tartu Uue Teatri ühist uuslavastust “Romeo ja Julia” ning Eesti Draamateatri auhinnatud lavastust „Mefisto“ (välja müüdud). Reisid toimuvad endiselt Ugala mugava teatribussiga. Teatrireisipaketti kuulub nii bussireis kui ka hea vaatekohaga pilet valitud etendusele.

 

Ootame teid!

 

Piletite broneerimine ja info etenduste kohta:

Karin Eelmäe
Ugala väljasõiduadministraator
tel 5661 9504
karin.eelmae@ugala.ee

 


“Romeo ja Julia” 
Teater Vanemuine + Tartu Uus Teater, mängukoht Vanemuise väike maja
20. jaanuaril kell 19

See on teada-tuntud William Shakespeare’i keelatud armastuse lugu. Aga ei ole ka. Armastus on keelatud, kuid mitte vaenutsevate perekondade poolt. Armastus on keelatud kõigi nende poolt, kes ei pea õigeks Romeo ja Julia vanusevahet, mis ületab poolt sajandit.

Kõik teavad lugu armastusest, mis sündis keset vihavaenu. Kõik on kaasa elanud noortele armastajatele, kellel on võimalus lõpetada tüli, mille algust enam ammu ei mäletata. Kõigil on olnud tahtmine vahele astuda, et avada kättemaksust pimestatud inimeste silmad ja näidata neile tärkavat puhast armastust. Kõik on lootnud, et enne traagilist lõppu tuleb keegi, kes ütleb, mis on õige, mis vale, mida tegema peaks ja kuidas asjad jätkuda ei tohiks.
 

Lavastaja Elise Metsanurk (Tartu Uus Teater)
Osades Ilo-Ann Saarepera, Aivar Tommingas, Priit Strandberg, Marika Baranštšikova, Riho Kütsar, Margus Jaanovits, Maria Annus, Andres Mähar, Reimo Sagor, Ekke Hekles, Jarek Kasar 

 

Rohkem infot lavastuse kohta leiab siit.

Piletiinfo:
Teatripilet: 27 eurot (sooduspilet 21,60 eurot (üli)õpilastele, pensionäridele, õpetajatele)
Bussipilet Viljandi-Tartu-Viljandi: 11 eurot
Teatripileteid broneerime ainult koos bussipiletiga. Buss väljub kell 17 Ugala publikuparklast (Vana-Vaksali tänavalt) ning tagasi Viljandisse stardib buss 15 minutit pärast etenduse lõppu.
Piletite eest saab tasuda pangaülekandega või Ugala kassas.
——————
“Mefisto” 
Draamateater, mängukoht Draamateatri suur saal
16. veebruaril kell 19


Lavastus põhineb Klaus Manni romaanil „Mefisto”. Mann kirjutas romaani aastal 1936, kui ta oli põgenenud Saksamaalt natside võimuletuleku tõttu Hollandisse.
Romaani peategelane on Hendrik Höfgen, suurepärane näitleja, kellele meeldib olla tähelepanu keskpunktis. Ta laulab, tantsib, teeb nalja, ta on võluv ja lõbus. Tema isikus on ühendatud suur kunstnik ning väljapaistev showmees. Höfgen on just teinud oma esimese suurrolli (Mefistofeles Goethe „Faustis”), kui Saksamaal tulevad võimule natsionaalsotsialistid. Höfgenil on valida, kas jätkata oma tõusujoones kulgeva karjääriga, isegi kui ta peab selle nimel tegema koostööd poliitilise jõuga, mille vaateid ta absoluutselt heaks ei kiida; või seista oma väärtushinnangute eest, mis paraku tähendaks ka tema karjääri lõppu.

Kertu Moppel ja Juhan Ulfsak pälvisid lavastajatöö ja peaosatäitmise eest lavastuses „Mefisto“ riikliku kultuuripreemia 2022. aastal.


Lavastaja Kertu Moppel
Peaosas Juhan Ulfsak, osades Lauri Kaldoja, Hendrik Toompere jr, Teele Pärn, Inga Salurand, Merle Palmiste, Sandra Ashilevi, Indrek Sammul (Tallinna Linnateater) või Gert Raudsep, Guido Kangur, Karmo Nigula, Britta Soll või Hilje Murel, Markus Luik ja Rahvusooper Estonia poistekoor Juhanid

Rohkem infot lavastuse kohta leiab 
siit.


Piletiinfo:
Teatripilet: 27 eurot (sooduspilet 21,60 eurot (üli)õpilastele, pensionäridele, õpetajatele)
Bussipilet Viljandi-Tallinn-Viljandi: 21 eurot
Teatripileteid broneerime ainult koos bussipiletiga. Buss väljub kell 16:15 Ugala publikuparklast (Vana-Vaksali tänavalt) ning tagasi Viljandisse stardib buss 15 minutit pärast etenduse lõppu.
Piletite eest saab tasuda pangaülekandega või Ugala kassas.