Ugala soodusmüük 5.-10. veebruarini

Ugala 100. hooaeg on jõudnud poole peale. Just nüüd on õige aeg külastada juubelit tähistavat Ugalat! Ainult 5.–10. veebruarini on piletid Ugala teatri etendustele 13 €. Erihinnaga on saadaval ka muusikal „Once“ piletid (Viljandis 22 €, Tallinnas ja Tartus 28 €).

 

Mängukava ja piletid – vaata siit!

 

Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Paides, Rakveres ja Narvas.

 

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele. Samuti soovitame tutvuda Ugala laste- ja noorterepertuaariga, kus leidub lavastusi erinevatele vanustele ja eelistustele. Kevadel on esietendumas ka mitu põnevuslugu, sh krimilugu noortele.

 

Piletid on müügil Ugala kodulehel ugala.ee ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes tuleb valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rida „Soodusmüük“ rea „Tavahind/Soodushind“ asemel. Soodusmüügi hinnad ei kehti suveetendustele.

 

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 10. veebruaril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 5. veebruarit tehtud broneeringutele soodushinnad ei kehti.

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

 

Ugala kassa
kassa@ugala.ee / tel 433 0777
E–L 9–21

 

Vaata mängukava ja vali sooduspiletid siit!

 

UGALA-SOODUS-1920x1080-1