Ugala läbi aegade edukaim soodusmüük

Kuus päeva kestnud Ugala teatripiletite soodusmüük kujunes läbi aegade edukaimaks – kampaania ajal müüdi ühtekokku 10 440 piletit. See on suisa 800 piletit rohkem kui viimati oktoobris ning võrreldes senini edukaima ehk 2015. aasta veebruari soodusmüügiga – üle 200 pileti rohkem.

 

Soodusmüüginädala piletite pingereas oli kõige populaarsem Ugala 100. hooaja avalavastus „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“, millele müüdi ligi 1600 piletit. Talle järgnes muusikal „Once“ ligi 1500 piletiga. Menult kolmas lavastus oli peagi esietenduv mõru armastuslugu „Triller“ ning neljas „Emadepäev“, mis jõuab sel kevadel oma 100. etenduseni. Esiviisikusse jõudis ka Andres Noormetsa ülevõllikomöödia „Lotomiljonärid“.

 

Kõige aktiivsemad müügipäevad olid soodusmüügi nädala esimene ja viimane päev. Üha suurenenud on internetist ostjate hulk. Netipiletid moodustasid sel korral 75% müüdud piletitest, see on üle 7 % rohkem kui sügisese soodusmüügi ajal.

 

Soodusmüügi nädalal 5.–10. veebruarini olid piletid Ugala teatri etendustele 13 € ning muusikalile „Once“ kehtis erihind. Sooduspileteid sai osta Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Paides, Rakveres ja Narvas.