Ugala etendused jäävad ära kuni 2. juunini

Riiklikust eriolukorra pikendamisest tulenevalt jäävad ära Ugala teatri etendused ja erisündmused kuni 2. juunini. Ärajäävate etenduste pileteid saab kasutada Ugala teatri etendustel 31. detsembrini 2020. Kui piletivahetus ei sobi, ostab teater pileti tagasi.

 

Võimalus on ka piletiraha tagastusest loobuda ja annetada see teatri heaks. Oleme südamest tänulikud, et piletiomanike seas on järjest enam neid, kes seda teha soovivad.

 

Oma soovist pilet vahetada, annetada või tagasi müüa palume teatada Ugala kassale e-kirja teel kassa@ugala.ee või tööpäeviti kl 11–16 telefonil 433 0777.

 

Piletilevist ostetud e-piletid muutuvad automaatselt kinkepiletiteks, mille alusel piletilevi.ee lehel saab uue ostu vormistada ja need kehtivad samuti 2020. aasta lõpuni. Täpsemat infot saab Piletilevi piletite kohta e-kirja teel info@piletilevi.ee. Paberpiletite puhul tuleb pöörduda Piletilevi müügipunkti.

 

Juba on müügis piletid Ugala septembri ja oktoobri etendustele. Mai alguses tulevad müüki ka Ugala sügishooaja kahe esimese uuslavastuse piletid. 12. septembril esietendub Ugala suures saalis Ray Cooney pöörane komöödia “Võrku püütud”, mille lavastab Ugala teatri loominguline juht Tanel Jonas ning peaosas näeb värskelt Ugala trupiga liitunud Margus Taborit. 2. oktoobril jõuab publiku ette Soome näitekirjaniku Antti Mikkola näidend “Sorri, ei saa aidata”, mille lavastab Tanel Ingi ning peaosas astub külalisena üles Ott Sepp.

 

“Lähete teatrisse, ilma et teaksite, mida seal mängitakse?”
“Jah, üsna sageli. Mul pole aega mängukava uurida. Teatrisse minnakse ju eelkõige sõpradega kohtuma ja tõestama, et oled elus.”
Fanny Burney “Evelina”, 1778

 

Taaskohtumiseni!