Avame pühapäevaks teatrimajas punkti Ukrainale tarvete kogumiseks

Eesti Vabariigi aastapäeva hommikul tungis Venemaa kallale Ukrainale. Meie idanaabri riigijuht viis oma väed rahumeelse ja demokraatliku naaberriigi territooriumile eesmärgiga Ukraina vallutada. See on inimsusevastane kuritegu. Viljandi sõpruslinn Lääne-Ukrainas Ternopil ei asu hetkel otseses sõjatsoonis, aga see ei pruugi nii jääda. Ternopili teater on oma töö katkestanud. Ugala teater on oma mõtetes ukrainlastega. Seisame ühiselt vastu vägivallale.

 

Head Viljandi inimesed! Aitame ka oma kodulinnast koguda ja Ukraina poole teele saata sealsetele inimestele hädavajalikke asju.

Avame annetusteks kogumispunkti Ugala teatri fuajees pühapäeval kella 14st 16ni. Kogutud esemed toimetame esmaspäeval Tallinnas Punase Ristini.

Punane Rist on märkinud abikõlbulikeks järgmised esemed:

✔️ Vaid UUSI (pakendites) esemeid: kasutamata hügieenitarbeid, voodipesu, tekke, patju, magamiskotte, rätikuid.

✔️ Ukraina abipalves ei olnud nimetatud riideid ja jalatseid, st neid me vähemalt praegu ei kogu. Kui see peaks muutuma, anname sellest kohe oma kanalites märku.

✔️ Kes soovib annetada raha, saab seda teha mugavalt Punase Risti kodulehe kaudu: https://www.redcross.ee/anneta/ukraina. Samuti saab teha ülekande: Eesti Punane Rist MTÜ, EE742200001180001436.

 

Rohkem infot ja annetusvõimalusi leiab ukrainaheaks.ee lehelt

 

Seisame vaba Ukraina eest! Slava Ukraini!