Algamas on Ugala 97. hooaeg

Uue ootuses ehk algamas on Ugala teatri 97. hooaeg, kuhu mahub uue maja avamine, rahvusvahelise teatripäeva tähistamine ja uuslavastused „Võlur Oz’ist“ „Gogoli diskoni“.

 

Ees on ootamas heas mõttes pöörane aasta: veel viimased 7 kuud mängime etendusi oma ajutises kodus, Ugala black boxis, seejärel alustame kolimist ja märtsis avame Vaksali tänaval kapitaalselt renoveeritud legendaarse punasest telliskivist teatrimaja. Nagu sellest kõigest veel vähe, siis kevadel tähistatakse rahvusvahelist teatripäeva just nimelt meie juures Viljandis.

 

Lisame siia juurde veel 9 uuslavastust, mille hulgast leiate põnevaid materjale „Võlur Oz’ist“ „Gogoli diskoni“, Luule Komissarovi saabuvale 75. sünnipäevale pühendatud lavastuse “Vanaema ja issand jumal”, hinnatud algupärandid Martin Alguselt ja A. H. Tammsaarelt, tugevad lavastajad Eva Kolditsast Lembit Petersonini, kellele sekundeerivad lavastajadebüüti tegev Ugala dramaturg Liis Aedmaa ja kevadel lavakunstikooli lõpetanud Mehis Pihla, ning saamegi järgnevaks üheksaks kuuks kokku sellise töömahu, millest jätkuks tegelikult suisa mitmeks hooajaks!

 

Tutvu septembri ja oktoobri mängukavaga siin: http://ugala.ee/mangukava/