Ugala 100. hooaja avapidu

Laupäeval, 14. septembril algab Ugala teatri 100. hooaeg! Ootame kõiki teatrisõpru Ugalasse, et hooaja avapeol üheskoos hommikuni tantsida, pidutseda ja juubelihooaeg väärikalt käima lükata. Pidu algab kell 21 (teatrimaja uksed avatakse peoks kell 20.30).

 

Pileti hind eelmüügist 10 € / kohapeal 15 €. Piletid müügil Piletimaailmas.

 

ANSAMBEL MAHAVOK

Kõrge kullaprooviga pop-rock ansambel, mis on alguse saanud aastal 1982 ning kelle muusika kõlab jätkuvalt Eesti kontserdilavadel ja raadiojaamades. Ansambli osatähtsust Eesti levimuusika ajaloos on raske üle hinnata, selle tõestuseks on ka 2019. aastal Eesti muusikaauhindade galal pälvitud väärikas auhind „Panus Eesti muusikasse“. Bändi on läbi aegade iseloomustanud säravad solistid, omanäoline muusikakeel, meeldejäävad meloodiad, heade autorite tekstid ja põnevad arranžeeringud.

 

Kollektiiv astub Ugalas üles tantsulise erikavaga, mis viib publiku ajarännakule Mahavoki parimate palade saatel. Kõlavad Mahavoki hitid “Mägede hääl”, “On läinud aastad”, “Lootus”, “Minna lihtsalt nii” ja paljud teised lood. Bänd astub publiku ette koosseisus Heini Vaikmaa (kitarrid, klahvpillid ja elektroonika), Kalev Aas (klahvpillid), Raul Arras (basskitarr), Karl-Juhan Laanesaar (trummid), Taavi Vaikmaa (visuaalid). Solistideks Anet Vaikmaa ja Marten Kuningas.

 

TANTSULAAGER

Tantsulaager (pärineb legendaarsest NO99 Tantsulaagrist) on pöörase nüansiga tantsupidu – tantsitakse muusikavideote eeskujul ja esitantsijatega! Eestantsijateks on koreograafid-tantsijad Britt Kõrsmaa, Märt Agu ja Oliver Soomets. See, mis laval toimub, on metsik küte. Ja nad kütavad selleks, et saaksid seda lava ees järele teha! Üllatuskülalistena on ette tantsima astumas ka Ugala näitlejad. Kes? Seda näed juba peol.

 

UGALA NAISTE MEESTE BÄND

Trad.Attacki! trummar Tõnu Tubli, kitarrivirtuoos (enda sõnul: tundmatu helilooja) Andre Maaker, jalgpallikohtunikust trupijuht Karl Kena ja näitleja Martin Mill – mis neid nelja meest ühendab? Õige vastus on, et nende meeste elukaaslased töötavad Ugala teatris! Hooaja avapeol ühendab neid ka see, et ainult üheks eksklusiivseks esinemiseks moodustavad nad bändi, millega üllatada nii oma elukaaslasi, publikut kui ka ilmselt iseennast.

 

ELUÕIED 2

Teatrisõpradele ei vaja tutvustamist Draamateatri naiskanneldajate ansambel Eluõied, mille originaalkoosseisu kuulusid Maria Klenskaja, Terje Pennie, Ülle Kaljuste ja Garmen Tabor. Bänd on öelnud, et üheskoos nad enam kunagi üles ei astu, kuid üheks õhtuks moodustatakse vähendatud koosseisus kandleküttebänd ELUÕIED 2, mille ridades astub publiku ette lisaks Ugala näitlejale Terje Penniele ja Ugala teatri juhile Garmen Taborile ka elektrifitseeritud kandlega huligaanitsev näitleja ja lavastaja Ott Aardam.

 

UGALA LEGENDAARSED DJ-d LÄBI AEGADE

Teatripidudel on ikka muusikat mängitud. Plaadikeerutajaks sobib teadupoolest igaüks. Kuid mõned on erilisemad kui teised. Mõned oskavad paremini kui teised. Mõned lihtsalt ON diskosaali valitsejaks loodud.

 

Hooaja avapeol astubki publiku ette terve pikk nimekiri teatraalidest melomaane, kes kõik seotud Ugala teatriga ja kelle nimed pikemat tutvustamist ei vaja. Parimat tantsumuusikat mängivad sel ööl Tanel Jonas, Ingomar Vihmar, Hilje Murel, Üllar Saaremäe, Erni Kask, Rait Õunapuu ja Karl Robert Saaremäe, Gert Raudsep ja Heivi Saaremets, Luule Komissarov ja Heigo Teder.

 

Et peol kõht tühjaks ei läheks ja klaasid kihisevaid mulle alati täis oleks – selle eest hoolitsevad Ugala teatrikohvik, Prike kokteilibaar, Tanel Ingi ja Roodeviku talu sõbrad ning Viljandi vorsti- ja vaadimees Siim Saarsen.