Tõnu Õnnepalu raamatuesitlus-vestlusõhtu Teatrikohvikus

Tõnu Õnnepalu annab kirjastuse Eesti Keele Sihtasutus alt välja uue raamatu “Lõpmatus. Esimene kevad”, mis on viimane osa triloogiast, kus ollakse kodus mujal kui kodus. Varem on samast sarjast ilmunud “Pariis. Kakskümmend viis aastat hiljem” ja “Aaker”.

 

Kolmapäeval, 30. oktoobril ootame kõiki huvilisi Ugala teatrikohvikusse, kus algusega kell 18 toimub raamatuesitlus-vestlusõhtu. Tõnu kohtub kohapeal nii lugejatega kui ka ajab juttu dramaturg Priit Põldmaga.

 

Loomulikult on kohapeal võimalik soodsa kirjastusehinnaga soetada nii Õnnepalu uut raamatut kui ka triloogia eelmisi osasid.

 

Kohtumisõhtu on tasuta.

 

Kohtumiseni!
#ugala100

 


Lõpmatus. Esimene kevad

 

Sellel maratonil pole finišijoont. Jooksed, kuni kukud. Muidu on ta maraton nagu maraton ikka. Oma tõusude ja mõõnadega. Väsimusega ja tundega, et enam ei jõua. Ja ei jõuagi. Ja mis mõtet sellel jooksmisel üldse on? Kuhu see viib? Eikuhugi! Loobud. Ja just sellel hetkel, kui oled juba täiesti loobunud, kui oled raja kõrvale maha langemas, tabab sind jõupuhang nagu ilmutus. […] Sa oled jõudnud Lõpmatusse. Finišil polegi enam tähtsust. Ta tuleb: omal ajal. See tähendab: sinu ajal. Su aeg saab kirja. Millal ja milline: oled unustanud selle üle muretsemast.