Teemanädal teatrikohvikus: „Piruka magus põhi“

Teatrikuul, märtsis rõõmustab Ugala teater noori teatrisõpru, tuues lavale kogu perele mõeldud krimiloo „Piruka magus põhi“. Lavastus põhineb Kanada autori Alan Bradley samanimelisel raamatul, mis on osutunud menukaks kogu maailmas. Kui 11-aastane keemiahuviline Flavia de Luce leiab oma koduaiast hingevaakuva mehe ning mõrva peamiseks kahtlusaluseks saab Flavia isa, asub tüdruk seda juhtumit ise lahendama. Siit saab alguse ohtlik ning üllatusterohke teekond, mille käigus tulevad ilmsiks saladused nii mõnegi tegelase minevikust.

 

Ka teatrikohvik hingab peaproovide nädalal trupiga ühes rütmis ja esietenduse-eelse teemanädala inspiratsiooniallikaks valiti sel korral hõrgutised, mis inspireeritud rahvatarkusest: Ära otsusta piruka maitse üle selle välimuse järgi!

 

Maitsvate lõunapakkumiste hulgast võite sel nädalal leida erinevadi pirukaid. Nimetagem alustuseks kas või järgmisi hõrgutisi: kilupirukas, tomati-mozzarella juustupirukas, lõhe gulebjaka, suussulav sidrunikook, linnupiimakook ja õunapirukas. Ühtteist jätame ikka üllatuseks ka!

 

Külastage meid 2.–7. märtsini ning tundke rõõmu teatrikuul Ugala juubelihooajast ja teatrikohviku teemanädalast!

 

Rohkem infot lavastuse kohta saate lugeda SIIT.

 

Jälgi teatrikohvikus päevapakkumisi teatrikohviku Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee.

 

Kohtumiseni teatrikohvikus!

 

UGALA-HD-PLAKATISEIN-Taavi