Teatrivaatleja Keiu Virro esitleb Ugala teatrikohvikus oma raamatut

20. detsembril esitleb teatrivaatleja Keiu Virro oma esikraamatut “Vala välja! Minu veiniteekond Kosmosest sommeljeekoolini” Ugala teatrikohvikus. Autoriga vestleb Ugala teatri dramaturg Liis Aedmaa. Teatrikohviku uksed avatakse kell 16.30, esitlus algab kell 17. Ugala repertuaaril on Virro juba aastaid kriitikuna silma peal hoidnud ning selle aasta kevadel pärjati Keiut Teatriliidu poolt Reet Neimari nimelise kriitikaauhinnaga muuhulgas Ugala lavastuste „Sume on öö“ ja „Kui sa tuled, too mul lilli“ kohta kirjutatud arvustuste eest.

 

Raamat kõneleb aga hoopis muust kui teatrist. See on lugu veiniotsingutest erinevates kohtades, (taas)kohtumistest huvitavate inimestega ning närvesöövatest veiniõpingutest. See ei ole veiniõpik, vaid ühe inimese teekond alkoholipoodide alumiste lettide piidlemisest ausa veiniarmastuseni. Spoilerina võib muidugi kohe ära öelda, et põhitõeks jääb ikka: hea vein on see, mis maitseb. Raamatu illustratsioonide autor on Ave Taavet.

 

Keiu Virro raamatuga saab lähemalt tutuvuda siin.

 

Keiu Virro (snd 2. detsembril 1987) on lõpetanud Tartu Ülikoolis semiootika ja Tallinna Ülikoolis kultuuriteooria eriala, Eesti sommeljeede erakoolis aga baas- ja juuniorsommeljee kursuse. Ta on tegutsenud pikka aega kultuuriajakirjanikuna ja ei ole sellest lõplikult loobunud ka praeguse põhitöö kõrvalt kommunikatsioonivaldkonnas. “Vala välja!” on tema esimene raamat. Raamatut on esitlusel võimalik osta soodushinnaga.