Teatripiletite soodusmüük 5.-10. oktoober

Just nüüd on õige aeg soetada pileteid Ugala teatrisse! 5.–10. oktoobrini on piletid Ugala teatri etendustele 13 €, muusikal “Once” erihinnaga (Viljandis 18 €, Tallinnas 24 €). Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Rakveres, Põlvas ja Arukülas.

 

Tutvu mängukavaga ja osta pilet!

 

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele. Samuti soovitame tutvuda Ugala laste- ja noorterepertuaariga, kus leidub lavastusi erinevatele vanustele ja eelistustele. Peatselt on esietendumas ka Ugala ja Vanemuise teatri ning TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ühislavastus “Peer Gynt” ja Andres Noormetsa “Valged põdrad”.

 

Piletid on müügil Ugala kodulehel ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rida „Soodusmüük” rea „Tavahind/Soodushind” asemel.

 

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 9. oktoobril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 5. oktoobrit tehtud broneeringutele soodushinnad ei kehti. Pangaülekande juhised leiab siit.

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

 

Ugala kassa
kassa@ugala.ee

tel 433 0777