Teatripiletite soodusmüük 3.-8. oktoober

3.–8. oktoobril toimub Ugala teatripiletite soodusmüük. Piletid kõikidele etendustele üle Eesti on kampaania ajal 10 eurot.

 

Lasteetendustele „Krimka!“ ning „Väike Pii ja kiigelaud“ kehtib veel soodsam hind – 8 eurot.

 

Osta pilet internetist www.piletimaailm.com ja www.piletilevi.ee. Pileteid on võimalik osta ka Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktidest üle Eesti ning Ugala kassast.

 

Ugala kassa on kampaania ajal avatud Centrumi keskuses (Tallinna tn 24) E–R kl 10.00–18.00, L kl 10.00–16.00.

 

Soodustus kehtib kõikidele Ugala teatri etendustele oktoobris, novembris ja detsembris üle Eesti. Kokku tuleb müüki üle 15 000 pileti, mis teeb käesolevast kampaaniast läbi ajaloo Ugala suurima soodusmüügi. Lavastuste laiast valikust on igaühel võimalik leida endale meelepärane teatrielamus, olgu žanriks siis komöödia, draama või hoopis muusikal. Samuti on võimalik vastavalt vanusele leida sobiv lavastus Ugala rikkalikust laste- ja noorterepertuaarist.

 

Kampaania ajal tehtud grupibroneeringud palume välja osta hiljemalt 7. oktoobriks.

 

Ugala kassa
tel 433 0777
kassa@ugala.ee

 

*

 

Viimane võimalus külastada auhinnatud teatrisaali

 

Viimased kuus kuud on teatrisõpradel võimalus külastada etendusi Ugala black boxis, enne kui auhinnatud teatrisaal (Eesti Kultuurkapitali aastapreemia 2016) igaveseks kaob ja teatrirahvas tagasi renoveeritud Vaksali tänava majja kolib. Asume Pargi 1c, Viljandi.

 

Juhul kui te Viljandisse teatrisse ei jõua, siis kohtume külalisetendustel üle Eesti!

 

Tutvu Ugala mängukavaga.

 

kamp-map