Teatrikohviku teemanädal: „Pakkumine, millest on raske keelduda“

Sõbrapäeval, 14. veebruaril jõuab Ugala teatri väikeses saalis publiku ette ootamatute pööretega ning pineva süžeega „Triller“. Mõru armastusloo lavastab Taago Tubin ning kunstnik on Pille Jänes. Laval on Kadri Lepp, Janek Vadi, Tarvo Vridolin ja esimest korda Ugala teatris külalisena kaasa tegev Mirtel Pohla.

 

Kuhumaani võib viia üks esmapilgul kergekaalulisena näiv tegu, kui mängus on armastus?

 

Ka teatrikohvik hingab peaproovide nädalal trupiga ühes rütmis ja esietenduse-eelse teemanädala inspiratsiooniallikaks valiti sel korral hõrgutised, mis inspireeritud mängufilmistiilist film noir, kus pikantset toiduelamust aitavad esile tuua sügavad maitsetoonid ja hõrku ohtlikkust lisavad itaaliapärased ristiisalikud nüansid.

 

Lõunapakkumiste valikusse kuuluvad: parmasink meloni ja viigimarjadega, Cassata ehk Sitsiilia juustutort, veiseliharullid tomatikastmes, lasanje, minestrone, marjarohke tiramisu jne.

 

Ühtteist jätame ikka üllatuseks ka! Külastage meid 10.–15. veebruaril ning tundke rõõmu Ugala juubelihooajast ja teatrikohviku teemanädalast.

 

Sel nädalal kõlab meil kohvikus ka eriline muusikavalik, mis on samuti inspireeritud uuslavastusest. Rohkem infot lavastuse kohta saate lugeda siit lingilt: www.ugala.ee/lavastus/triller

Jälgi teatrikohvikus päevapakkumisi teatrikohviku Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee.

 

Kohtumiseni teatrikohvikus!