Tasuta muusikaline aktsioon “Viljandi esimene staadionikontsert ehk PARADISE CITY”

Tasuta muusikalist aktsiooni nautis 5000 inimest

 

Aitäh, et tulite! Tasuta muusikaline aktsioon “Viljandi esimene staadionikontsert ehk PARADISE CITY” sai eesmärgiks seatud unistusega hakkama ja teie abiga püstitasime 10 aastat tagasi renoveeritud linnastaadioni publikutribüüni täituvusrekordi!

 

Istekohtade arv linnastaadionil on 1080. Et sel ööl rekordikatsetust fikseerida, jagasid Ugala teatri töötajad kõigile staadionile tulijatele PARADISE CITY kleebiseid. 3000 jagu neid oli ja otsa lõppesid need juba pool tundi enne kontserdi algust. Ent alles siis hakkasid suuremad inimmassid saabuma…

 

Visuaalse vaatluse tulemusel üritasime kogu seda rahvasumma hulka fikseerida, kuid täpset arvu ei saa ilmselt keegi kunagi teada. Paljud inimesed said vaatemängust osa ka staadionipiirete taga, sest staadion oli juba varakult rahvast pungil täis. Vaadates fotosid, droonikaadreid ja analüüsides väljaku pindala ning sellel olevat inimeste hulka, fikseerisime lõplikuks publikuarvuks 5000 kontserdikülalist.

 

Suur fotoalbum sellest meeletust ööst on nüüd teie ees. Fotode autoriteks: Valdo Ots, Eerika Jaanus, Gerry Mäekivi, Martin Kosseson, Elmo Riig, Marit Stepanova, Gert Kiiler.

 

VAATA GALERIID: https://www.flickr.com/photos/ugalateater/sets/72157695990280981


VILJANDI ESIMENE STAADIONIKONTSERT EHK PARADISE CITY

 

Hansapäevade reedese programmi kulminatsiooniks on 1. juuni südaööl kell 23.59 algav tasuta muusikaline aktsioon “Viljandi esimene staadionikontsert ehk PARADISE CITY”, mis leiab aset järve kaldal paikneval linna esindusstaadionil.

 

Publiku ette astub Viljandi muusikutest koosnev Guns N’Roses tribüütbänd, kes esitab maailma üheks parimaks staadionirokkbändiks tituleeritud ansambli tuntumaid hitte.

 

Ugala teatri eestvedamisel juba kolmandat suve toimuvate muusikaliste aktsioonidega kutsutakse linnarahvast üles avastama Viljandi linnaruumi varjatud pärleid, mille kordumatut ilu me igapäevaelus ei oska tihtilugu märgata. Kui esimesel korral kogunesid tuhanded pealtvaatajad Trepimäele Led Zeppelini järgi suveööd nautima, siis teisel aastal saadi osa Ugala katusekontserdist.

 

Sel aastal kutsuvad korraldajad aga kõiki viljandlasi Eesti ühele kaunimale linnastaadionile, et üheskoos püstitada renoveeritud publikutribüüni mahutavusrekord ja viia läbi Viljandi ajaloo esimene staadionikontsert.

 

Muusikaline aktsioon peidab seekord endas ainult üheks öiseks minikontserdiks kokku pandud muusikalist popurriid, mis koosneb ansambli Guns N’Roses parimatest hittidest.

 

Istekohti jätkub esimesele tuhandele inimesele!

 

Tribüütbändi kuuluvad:

Viljar Rosin, vokaal
Peeter Priks, elektrikitarr ja taustvokaal
Mihkel Pilt, elektrikitarr ja taustvokaal
Greete Paaskivi, klahvpillid ja taustvokaal
Sander Kahu, basskitarr ja taustvokaal
Kristo Joosep, trummid
Laura Tiit, taustvokaal
Ingrid Rabi, taustvokaal

 

Muusikalise aktsiooni õnnestumisse panustavad: Viljandi linn, Ugala teater, Viljandi JK Tulevik, Viljandi Pärimusmuusika Ait, Viljandi Muusikakool, Mulgikontsert OÜ, Cleveron AS, Hansa Ilutulestikud OÜ, Zoom Reklaam OÜ, Saluveer OÜ, Fun Time, Loit Kivistik ja vabatahtlikud

 

Kohtumiseni Viljandi Hansapäevadel reedel, 1. juunil kell 23.59 Viljandi linnastaadionil!

 

Staadioni väravad avatakse 23.30 ja üritus on kõigile tasuta.

 

Hoia end kursis värskete uudistega, esinejate tutvustuste ja ettevalmistuste käigus sündivate fotogaleriidega staadionikontserdi Facebooki ürituselehel.

 

Meediakajastused:

 

 

Viljandi esimene staadionikontsert ehk PARADISE CITY


Staadionile saabumine

 

Palume aktsioonile saabuvatel muusikasõpradel turvalisuse ja parema nähtavuse huvides püsida ainult ettenähtud publikualal.

 

Publikuala ja tribüün on suur ja lai. Istekohti jätkub esimesele tuhandele saabujale, teistel palume istet võtta trepiastmetel või leida endale mugav seisukoht.

 

Oleme üksteisega sõbralikud ja teeme üheskoos selle renoveeritud staadionitribüüni publikurekordi ära!

 


GALERII