Tähelepanu! Ugala teatri mängukava on muutunud

Seoses uuslavastuse “Leskede kadunud maailm” esietenduse aja muutmisega on veebruari mängukava Ugalas muutunud ja ära jäävad osad planeeritud etendused.

 

Ära jäävad järgmised etendused:

1. veebruaril “Leskede kadunud maailm”

2. veebruaril “Kuidas minust sai HAPKOMAH”

3. veebruaril “Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi”

4. veebruaril “Võrku püütud”

5. ja 6. veebruaril muusikal “Once”

9. veebruaril “Leskede kadunud maailm”

15. veebruaril “Leskede kadunud maailm”

22. veebruaril “Leskede kadunud maailm” (KUMU auditoorium)

23. veebruaril “Leskede kadunud maailm” (KUMU auditoorium)

 

Etenduste piletid vahetatakse ümber või ostetakse tagasi. Info saamiseks ja piletivahetuseks palume pöörduda Ugala teatri kassasse: kassa@ugala.ee või E–R kell 9–19 tel 433 0777. Teater võtab otse ühendust kõikide piletiostjatega, kes on jätnud piletiostul oma kontaktid.

Piletilevist ostetud piletite puhul pöörduda Piletilevisse info@piletilevi.ee või müügipunkti kohapeal.

Pileteid saab vahetada ja tagastada kuni 20. veebruarini.

 

Tähelepanu! Seoses riiklikult kehtestatud uue nõudega, et saalis saab viibida publikut vaid 50% ulatuses kogu saalimahust ning et publik peab istuma saalis hajutatult, on osadel Ugala etendustel istumine vaba paigutusega. Nõnda ei kehti ka varem ostetud piletitel märgitud konkreetsed read ja kohad. Nendele etendustele pileteid ostes on saaliplaanil näha ka vastav märge. Samuti teavitame sellest ka otse kõiki juba varem pileti ostnud inimesi, kes on jätnud piletiostul oma kontaktid. Võimalusel teeme aga kõik, et ostetud istekohad saaksid publikule säilida.

 

Teater palub vabandust etenduste ärajäämise ja muutunud saalipaigutuse ning sellest tulenevate võimalike ebamugavuste pärast. Loodame oma publiku jätkuvalt mõistvale suhtumisele!