Soome teemanädal teatrikohvikus

2. oktoobril jõuab Ugala teatris publiku ette Soome lavastaja ja näitekirjaniku Antti Mikkola näidend „Sorri, ei saa aidata“.

 

Kahe venna lugu kõneleb kaduvast mehelikkusest, tugevast ja tahtejõulisest naiselikkusest, isekusest ja andestamise raskusest, millesse on põimitud vabastavat nalja ja huumorit. Lavastab Tanel Ingi ning peaosas on esimest korda külalisnäitlejana Ugala lavastuses kaasa tegev Ott Sepp. Teistes osades on Tarvo Vridolin, Kadri Lepp ja Terje Pennie. Lavastuse kunstnik on Jaanus Laagriküll.

 

Ka teatrikohvik hingab peaproovide nädalal trupiga ühes rütmis ja esietenduse-eelse teemanädala inspiratsiooniallikaks valiti sel korral toidud, mis inspireeritud Soome köögist.

 

Ugala teatrikohviku menüüst leiab sel nädalal tõelisi hõrgutisi, millelt saladusekatet kergitame iga tööpäeva hommikul, kui avalikustame päevapakkumiste menüü – ootus on õhus, sest oleme ka ise põnevil, mille kõigega köögipere sel nädalal meid üllatada võib.

 

Maitsvate lõunapakkumiste hulgast võite sel nädalal leida kartuli-lõhevormi, kitsehautise kartulitambiga, püreesupi Karjala pirukaga, peedi-heeringasalati, meriahvena, grillvorstid magusa sinepi kastmes ja ülejäänud gurmee-uudised jätame esialgu üllatuseks!

 

Külastage meid 28. septembrist–2. oktoobrini ning tundke rõõmu Ugala sügishooajast ja teatrikohviku teemanädalast.

 

Loe lähemalt lavastuse „Sorri, ei saa aidata” kohta.

 

Jälgi teatrikohviku päevapakkumisi Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee.

 

Kohtumiseni teatrikohvikus!