Raadioteatri ja Ugala kuuldemängu pidulik esmakuulamine 31. oktoobril

Raadioteater ja Ugala teater kutsuvad kuuldemängu pidulikule esmakuulamisele 31. oktoobril Ugala teatris.

 

Valminud on Raadioteatri ja Ugala suur ühisprojekt ning eetriküpseks on saanud kuuldemäng “Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi”. Enne veel, kui uus kuuldemäng jõuab raadioeetrisse, kutsume teid osa saama pidulikust esmakuulamisest, mis toimub sel laupäeval 31. oktoobril kell 20 Ugala teatri väikeses saalis. Kuuldemängule järgneb vestlusring.

 

Sündmus on kõigile huvilistele tasuta. Küll aga tuleb oma kohaletuleku soov teatada aadressile ugala@ugala.ee. Kuuldemängu esmakuulamisõhtu kestus koos vestlusringiga on ligikaudu 1,5 tundi. 

 

Ugala 100. sünnipäeval saabub teatrit usutlema noor ajakirjanik ning mõttelõng viib teatri tagasi tema noorusaega, mil Ugalal polnud veel ei maja ega majapidamist, polnud veel klaveritki, kuid entusiasmi, mängulusti ning kummalisi kujusid jätkus enam kui küll. Kõige üle troonis aga soov teha teatrit väikeses, toona Kamalinnaks kutsutud Viljandis, maksku mis maksab. 

Kuuldemängus saab kuulata vestlust 100-aastase teatriga, kes räägib rohkem kui peaks sellest, millest ei tohiks ja nii nagu kombeks ei ole.

 

Kuuldemängu “Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi” autorid-lavastajad on Liis Aedmaa ja Laura Kalle, muusika autor Peeter Konovalov. Osades on Aarne Soro, Ilo-Ann Saarepera, Jaana Kena,Ringo Ramul, Laura Kalle, Tarvo Vridolin ja Martin Mill. Klaveril Peeter Konovalov, helirežissöörid Külli Tüli ja Teet Kehlmann.

 

Kuuldemäng “Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi” esietendub raadioeetris laupäeval 7. novembril kell 19.05 Vikerraadios, pühapäeval 8. novembril kell 7 Raadio 2s ja kell 15.05 Klassikaraadios.