Pühadekingiks Ugala kinkekaart

Kas täiuslikest pühadest on veel midagi puudu? Võimalus luua endale ja oma lähedastele ühiseid elamusi. Kingi jõuludeks Ugala kinkekaart! Saadaval on ka Ugala e-kinkepiletid.

 

Kinkekaardi omanikul on vabadus valida endale meelepärane lavastus Ugala teatri repertuaarist, milles leidub hoogsaid ja vaimukaid laste- ning noortelavastusi, kaasaegset kodumaist dramaturgiat, maailmaklassikat, kvaliteetset huumorit ning muusika- ja suvelavastusi. Kindlasti on selles valikut igale maitsele ja vanusele.

 

Kui Viljandisse tulek võib ehk kauge tunduda, siis on lahenduseks Ugala külalisetendused üle Eesti. Aasta jooksul leiab kinkekaardi omanik kindlasti meelepärase võimaluse mõnda Ugala teatri etendust külastada.

 

Ugala teatri kinkekaart on müügil Ugala kassas, Centrumi keskuse Rikets lillepoes, Männimäe Selveri Rikets lillepoes, Paalalinna Maksimarketi lillepoes, Männimäe Maksimarketi lillepoes ja Mulgi Marketi Teemu Äri Lillepoes.

Kaart kehtib ühe aasta jooksul alates ostukuupäevast ja selle saab vahetada teatripileti vastu Ugala kassas.

 

Soovi korral saab kinkekaardi koju tellida ka posti teel. Selleks tuleb Ugala kassale (tel 433 0777, kassa@ugala.ee) teada anda oma aadress, tasuda kinkekaardi eest ülekandega ja kingitus jõuab peatselt Teieni. Posti teel saatmisel lisandub kinkekaardi hinnale postikulu.