Otsime oma meeskonda lavatehnilist juhti

Lavatehnilise juhi peamine ülesanne on valdkonna igapäevatöö korraldamine – dekoratsioonivahetuste ja etenduste lavatehnilise läbiviimise juhtimine ning dekoratsiooniladude logistika haldamine.

 

Lavatehniline juht planeerib nii statsionaarsete kui ka väljasõiduetenduste lavameeskonna, vahendid ning tehnilised nüansid. Ta osaleb uuslavastuste väljatoomise protsessis ja aruteludes ning hindab sealjuures proovide ja etenduste teenindamisega seotud töömahte. Vajalik on kõige selle juures ohutusnõuete järgimine ning nende täitmise kontrollimine meeskonnas.

 

Sobival kandidaadil on protsesside juhtimise kogemus, hea suhtlemis- ja planeerimisoskus, tehniline taip ja võimekus töötada eelkõige lavaplaani, aga ka dekoratsioonide ehitusse puutuvate tehniliste joonistega. Ta oskab suhtlustasandil inglise keelt ja omab B- või C-kategooria juhilube. Arvestada tuleb teatrivaldkonnale omase ebatraditsioonilise tööajaga ning intensiivse, kuid toetatud sisseelamisajaga. Kasuks tuleb varasem kogemus tehnilises töös teatris või kultuurisektoris laiemalt.

 

Omalt poolt pakume toetavaid, professionaalseid ja sõbralikke kolleege, loomingulist ja kaasaegset töökeskkonda, väljakutseterikast tööd väärika ajalooga ja tunnustatud Ugala teatris, väljavaateid enesetäiendusteks, sportimisvõimalusi, kultuurisündmustest osasaamist, viienädalast suvepuhkust ja sektoris konkurentsivõimelist palka.

 

Kandideerimiseks palume saata CV e-posti aadressile personal@ugala.ee.

 

Kandideerimise tähtaeg: 1. mai 2023

Tööle asumise aeg: 2. august 2023, kokkuleppel on võimalik alustada sisse elamisega ka varem.

 

Lisainformatsioon:

Pille-Riin Lillepalu
lavastusala juht
tel 552 8860
e-post: 
pille-riin.lillepalu@ugala.ee