Noormets toob Ugalas lavale ülevõllikomöödia „Lotomiljonärid“

Ugala teatris on proovisaali jõudnud Andres Noormetsa ülevõllikomöödia „Lotomiljonärid“, mis jõuab publiku ette juba 9. novembril. Vaatajate silme ees rullub lahti live-show, mis toob teatrilavale lõbusa telemängu ja suurimad lotovõidud.

 

Kaunite ja seksikate saatejuhtide eestvedamisel kingitakse meile päevast päeva juurde tuhandeid võitjaid ja igal aastal jagatakse lotomängijate vahel laiali miljoneid eurosid. Nüüd hakkab sama juhtuma ka Ugala teatrisaalis.

 

Lavastaja Andres Noormets: „Et elu ei muutuks loteriiks, mille võiduvõimalused on tühised, on parem olulisi asju mitte mängu panna. On väärtusi, mis on püsivad, mis inflatsioonile ei allu ja mille hoidmine aitab igast olukorrast puhtana välja. Olulisim neist on huumorimeel.“

 

Lisaks lavastajatööle on Andres Noormets ka lavastuse kunstnik. Kostüümid loob Maarja Viiding ning valguskujunduse Villu Konrad. Mängivad Terje Pennie, Andres Tabun, Ilo-Ann Saarepera, Janek Vadi, Aarne Soro, Vilma Luik, Oleg Titov ja külalisena teeb kaasa Üllo Kaur.

 

Vaata galeriid “Lotomiljonäride” proovisaalist.