Muusikali “Once” ametlik pillipood on PVX kauplus Muusik

Viimaks on välja valitud kõik laval kasutusse minevad muusikainstumendid ning teised abivahendid, mis ühe kontsertbändi varustuse hulka kuuluma peavad. Ugala teatri koostööpartneriks ja muusikali “Once” ametlikuks pillipoeks on PVX kauplus Muusik.

 

Pillid on kohal ja Viljandisse on kokku tulnud Eesti eri otstest kogu näitetrupp. Algab pikk prooviperiood, mille tulemust näevad muusikalisõbrad jaanuari lõpus, kui Ugala teatri suurel laval jõuab publiku ette muusikal “Once”.

 

John Carney mängufilmil põhinev muusikal “Once” (“Ükskord”) on isemoodi lugu üksindusest, kirest ja lootustest. Samuti muusika rollist meie elus. Ugalas toob muusikali lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosadesastuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

 

Loo lavaversiooni muudab eriliseks, et näitetrupp toimib ühtlasi ka bändina ja kogu muusika luuakse elavas ettekandes. Muusikali libreto autoriks on tuntud iiri näitekirjanik Enda Walsh, muusika ja laulusõnad on loonud filmis peaosi mänginud Glen Hansard ja Markéta Irglová.

 

Esietendus 26. jaanuaril 2019 Ugala suures saalis. Osta pilet etendusele.