Menulavastus „Lovesong. Ühe armastuse lugu“ etendub mais kirjeldustõlkega

Ugala teatris on üle pika aja taas võimalus osa saada etendusest koos kirjeldustõlkega. Kolmapäeval, 24. mail kell 19.00 etendub Ugala värskelt renoveeritud teatrimaja väikeses saalis kirjeldustõlkega lavastus „Lovesong. Ühe armastuse lugu“.

 

Taago Tubina lavastus jälgib üht abielupaari nende armuloo algus- ja lõpufaasis ning on võitnud paljude vaatajate südamed, olles üks Ugala teatri menukamaid lavastusi. Laval on Luule Komissarov, Adeele Sepp, Peeter Jürgens ja Martin Mill.

 

Loo keskmes on äsja abiellunud noorpaar ja sama paar viiskümmend aastat hiljem. Lavalt vaatab vastu noorte varjamatu rõõm teineteisest, lootusrikas pilk tulevikku ning nendega samas lavalises aegruumis kulgev vanapaar, kes hakkab jõudma oma eluõhtusse, kus oluliseks muutub teineteise toetamine, rõõm pisiasjadest ja ühised mälestused.

 

Lisaks näitlejatele on lavastuses oluliseks tegelaseks aeg, mida võib ühel hetkel olla lõputult palju ja siis ühtäkki vaid kõigest viiv.

 

Kirjeldustõlke teevad etendusele Krista Fatkin ja Kairi Kivitar.

 

Piletid on müügil Ugala teatri kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides ning internetis ugala.ee.

 

Ugala teatris kehtib pileti soetamisel 50% soodustus puudega inimesele puuet tõendava dokumendi ettenäitamisel ning kõrvalabi vajava puudega inimese saatjale.

 

Lisainfo
Ugala teatri kassa
tel 433 0777
kassa@ugala.ee