„Lotomiljonäride“ teemanädal Teatrikohvikus

Laupäeval, 9. novembril jõuab Ugala teatri suures saalis publiku ette Andres Noormetsa lavastatud ülevõllikomöödia „Lotomiljonärid“.

 

Ka teatrikohvik võngub peaproovide nädalal trupiga ühes rütmis ja esietenduse-eelse teemanädala inspiratsiooniallikaks valiti sel korral toidud, mille kohta lavastustruppi kuuluvad näitlejad ütlevad lõunamenüüst oma lemmikuid avastades: „Oh, see on nagu lotovõit!“

 

Teemanädala hõrgu roogadevaliku koostasid lavastaja Andres Noormets ja näitlejad Terje Pennie, Andres Tabun, Ilo-Ann Saarepera, Janek Vadi, Aarne Soro, Vilma Luik ja Oleg Titov. Lõunapakkumiste valikusse kuuluvad: klimbisupp, kodused kapsarullid, kitsejuustusalat, mulgipuder, koorene pasta veiselihaga, kruubi-peedisalat, lõhesupp, mahlased searibid ahjus küpsetatud juurviljadega ning vegetaarne läätsekarri.

 

Magusavalikust võite aga kohata lõunapakkumiste seas kookospiimakisselli, kodujuustuvahtu murakamoosiga, vanakooli klassikat ehk küpsisetorti ja sidrunikreemi.

 

Ühtteist jätame ikka üllatuseks ka! Külastage meid 4.–9. novembrini ning tundke rõõmu Ugala juubelihooajast ja teatrikohviku teemanädalast.

 

Mida rohkem teatrikohvikut külastad, seda suurem on tõenäosus, et ka sina võid menüüd silmitsedes avastada valikust just oma lemmiku ja hüüda rahulolevalt: “Lotovõit!”

 

Sel nädalal kõlab meil kohvikus ka eriline muusikavalik, mis inspireeritud uuslavastusest, kus lisaks näitetrupile näete laval Ugala teatri pikaaegset klahvpillivõlurist helimeistrit Üllo Kauri. Muusikavaliku märksõnaks on: ALL YOU NEED IS LOVE!

 

Rohkem infot lavastuse kohta saate lugeda siit lingilt: www.ugala.ee/lavastus/lotomiljonarid

 

Jälgi teatrikohvikus päevapakkumisi Teatrikohviku Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee .

 

Kohtumiseni teatrikohvikus!