Kohtumisõhtu Terje Pennie ja Garmen Taboriga meelitas teatrikohvikusse üle 100 huvilise

Ugala 100. hooaja kohtumisõhtute sarja „Kolleeg kohtub kolleegiga“ kolmandaks vestluspaariks olid Ugala teatri näitleja Terje Pennie ja Ugala teatrijuht Garmen Tabor. Vestlusõhtu tõi teatrikohviku pilgeni huvilisi täis ning käiku läksid ka lisatoolid.

 

Hubasel kohtumisõhtul sai kuulda mõlema naise teatritee algusest ja edasisest kulgemisest, omavahelisest sõprusest kui ka erinevatest elu- ja teatriseikadest. Juttu tuli ka ETV sarjast „Õnne 13“, milles saab näha nii Terjet kui ka Garmenit.

 

Terje Pennie tähistas 9. jaanuaril oma 60. sünnipäeva. Olles Viljandi teatrisõpradele küll tuttav juba varasemate lavatööde kaudu, tegi ta koosseisulise näitlejana Ugalas oma esimese rolli alles kolm aastat tagasi Liis Aedmaa autorilavastuses „Emadepäev“, mis on publikumenukina tänase päevani mängukavas ja läheneb etenduste arvult juba sajale. Samuti saab Penniet näha ka Ugala lavastustes „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“ ning „Lotomiljonärid“.

 

2019. aasta suve hakul sai Ugala teatri uueks juhiks varasemalt näitleja ja pedagoogina tuntud Garmen Tabor. Näitlejatöö pole aga Garmenil unarusse jäänud ja muusikalisõprade rõõmuks näeb teda tänase päevani üles astumas Ugala teatri möödunud aasta kõige menukamas lavastuses „Once“.

 

Lisaks partnerlusele teatrilaval on Terje ja Garmen aastaid olnud ansamblikaaslasteks ka omaaegses Draamateatrist võrsunud kandleküttebändis Eluõied.