Kingi jõuludeks Ugala kinkekaart

Kinkimine on üks suurimaid rõõme, mis võib inimesele osaks saada. Selle pisikese rõõmu suurendamiseks on Ugala teater valmis pannud omalt poolt ühe erilise kingituse – kõigi detsembrikuus kinkekaardi ostjate vahel loositakse välja teatrimaja ekskursioon, mille viib läbi näitleja Vilma Luik. Kinkekaardi ostjate vahel loositakse välja võitja jaanuari alguses.

 

Kinkekaardi omanikul on vabadus valida endale meelepärane lavastus Ugala teatri repertuaarist, milles leidub hoogsaid ja vaimukaid laste- ning noortelavastusi, kaasaegset kodumaist dramaturgiat, maailmaklassikat, eksklusiivseid kammerlikke lavastusi ja head ning kvaliteetset meelelahutust. Võib kindel olla, et igaüks leiab Ugala mängukavast endale meelepärast vaatamist.

 

Kui Viljandisse tulek aga liiga kauge tundub, siis tasub üle vaadata Ugala teatri külalisetenduste kava, millesse mahuvad teatrimajad ja kultuurimajad üle Eesti. Aasta jooksul leiavad kinkekaardi omanikud kindlasti võimaluse mõnda Ugala teatri etendust külastada.

 

Ugala teatri kinkekaart on müügil Ugala kassas, Männimäe Selveri infoletis, Viljandi Maksimarketi lillepoes ja Centrumi keskuse lillepoes. Kaart kehtib ühe aasta jooksul alates ostukuupäevast ja selle saab vahetada teatripileti vastu Ugala kassas.

 

Soovi korral saab kinkekaardi koju tellida ka posti teel. Selleks tuleb Ugala kassale (tel 433 0777, kassa@ugala.ee) teada anda oma aadress, tasuda kinkekaardi eest ülekandega ja kingitus jõuab peatselt Teieni. Posti teel saatmisel lisandub kinkekaardi hinnale postikulu. Oma ostusoovist tasub aegsasti teada anda, sest nii makse kui ka postiga saatmine võtab aega. Seepärast soovitame kinkekaardi tellimist mitte jätta viimasele hetkele.