Kingi jõuludeks Ugala kinkekaart

Loome koos elamusi! Kingi iseendale või oma headele sõpradele Ugala kinkekaart!

 

Kinkekaardi omanikul on vabadus valida endale meelepärane lavastus Ugala teatri repertuaarist, milles leidub hoogsaid laste- ning noortelavastusi, kaasaegset kodumaist ning välismaist dramaturgiat, aga ka klassikat. Kinkekaart kehtib nii Ugala kodusaalis kui ka mujal toimuvatele etendustele.

 

Ugala teatri kinkekaart väärtuses 19 eurot on müügil Ugala kassas, Riketsi lillepoes Centrumi keskuses ja Männimäe Selveris, Maksimarketi Lillepoes ja Mulgi Marketi Teemu Äri Lillepoes. Kinkekaart kehtib üks aasta.

 

Soovi korral saab kinkekaardi koju tellida ka posti teel. Selleks tuleb Ugala kassale (tel 433 0777, kassa@ugala.ee) teada anda. Posti teel saatmisel lisandub kinkekaardi hinnale postikulu.

 

Kingikotti soovitame ka Ugala eritooteid ja raamatuid:

  • laulik „See on tõeline võlujõud“, mis koondab kokku 26 laulu 13 lavastusest (koostaja Peeter Konovalov, kujundaja Eve Valper, illustratsioonid on joonistanud Klaudia Tiitsmaa, ilmunud 2020);
  • Ugala teatri värvikast ajaloost jutustav raamat „Ja sajandist on pikem päev ehk Sada aastat Ugala argipäeva“ (koostaja Ott Karulin, ilmunud 2020. aastal);
  • piimašokolaad õunte ja rosinatega (Karli ja Linda maiustustelt);
  • Ugala 100. hooaja tunnusgraafikaga kandekotid, tassid, kirjatarbed ja märkmikud ning palju muud.

 

Rahulikku jõuluaega, heatujulist uut aastat ning kohtumiseni Ugalas!

 

ugala100-tootevalik-555x370-1