Hetki muusikali “Once” teleklipi salvestuselt

Kolmapäeval, 31. oktoobril filmiti Ugala teatri helistuudios muusikali “Once” teleklipp, mille režissöör on Taavi Arus ning kus näeb peaosalisi Priit Võigemasti ja Laura Kallet. Jaanuaris 2019 lavale jõudev muusikal põhineb John Carney mängufilmil “Once” (“Ükskord”) ning on isemoodi lugu üksindusest, kirest ja lootustest. Samuti muusika rollist meie elus.

 

Ugalas toob muusikali lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle. Loo lavaversiooni muudab eriliseks, et näitetrupp toimib ühtlasi ka bändina ja kogu muusika luuakse elavas ettekandes.

 

Uuslavastuse „Once“ kujunduse loob Liisa Soolepp, liikumise Raido Mägi ning valguskujunduse Villu Konrad ja Laura Maria Mäits. Lisaks Priit Võigemastile ja Laura Kallele mängivad lavastuses Tarvo Vridolin, Jaanus Mehikas (külalisena), Maarja Mitt (külalisena), Sänni Noormets (külalisena), Margus Vaher, Terje Pennie, Mihkel Kuusk (TÜ VKA), Karl Kena, Martin Mill ja Andre Maaker (külalisena).
Muusikal „Once“ esietendub 26. jaanuaril 2019 Ugala teatri suures saalis ning jõuab lisaks Viljandile ka Tallinna ja Tartu lavadele.

 

Juba saab osta pileteid etendustele Viljandis ja Tartus. Peagi on oodata häid uudiseid ka tallinlastele.