Galerii: Ugala uuslavastuse „Triller“ peaosalised Sakala maleva lasketiirus

Nädalavahetusel külastasid Ugala teatri uuslavastuse „Triller“ peaosalised Mirtel Pohla ja Kadri Lepp Kaitseliidu Sakala maleva lasketiiru, kus instruktori hoolsa pilgu all pandi paukuma püstolid ja revolvrid ning õpiti selgeks kõik vajaminev, et relvadega laval ohutult toimetada.

 

Ootamatute pööretega ning pineva süžeega „Triller“ jõuab publiku ette 14. veebruaril Ugala teatri väikeses saalis. Lavastuses tuleb osatäitjatel osata käsitseda ka tulirelvasid, mille paremaks tundma õppimiseks Sakala maleva poole pöörduti. Mõru armastusloo „Triller“ lavastab Taago Tubin, kes peaosatäitjatega ka lasketiirus ühines.

 

„Trilleri“ lavalugu hakkab hargnema, kui ühel õhtul saabub naine koju ja avastab juhtumisi oma mehe kohta midagi väga ehmatavat. Ta ei oska teha muud, kui paluda appi enda hea sõbranna. See on esimene samm nelja inimese elusid puudutavas sündmuste jadas. Iga järgmine samm toob kaasa ettearvamatuid ja üha kaugemale ulatuvaid tagajärgi. Kuhumaani võib viia üks esmapilgul kergekaalulisena näiv tegu, kui mängus on armastus?

 

Lisaks Mirtel Pohlale ja Kadri Lepale on laval Janek Vadi ning Tarvo Vridolin. Lavastuse kunstnik on Pille Jänes, helikujundaja Lauri Lüdimois, valguskujundaja Laura Maria Mäits ning videokunstnik Kärt Petser.

 

Lisaks Ugala teatrile saab uuslavastust „Triller“ sel kevadel näha Rakvere teatris, KUMU auditooriumis ning NUKU teatri Ferdinandi saalis.

 

Vaata kogu galeriid.