Galerii: Ugala suure lastelaulude kontsertetenduse proovid on täies hoos

Ugala teatris on käimas proovid suurejoonelise kontsertetendusega „See on tõeline võlujõud“. Juba järgmisel laupäeval, 14. märtsil kohtuvad laval tuntud Eesti muusikud ning pea poolsada laululast ja kõlama hakkavad laulud 100-aastaseks saanud Ugala teatri lastelavastustest. Kontserdiga esitletakse ühtlasi juubelihooaja puhul välja antud laulikut.

 

Kontserdi lavastab hinnatud lastelavastuste meister Oleg Titov, muusikajuht on Peeter Konovalov, dramaturg Liis Aedmaa ja näitleja Klaudia Tiitsmaa illustratsioonide põhjal loob videokujunduse Siimar Kivisild. Laulurohket seiklust teatri võlumaailmas juhib kontsert-etendusel Ugala teatri näitleja Martin Mill.

 

Laule esitavad enam kui 40 laululast kolmest eri linnast – Viljandi muusikakoolist, Võhma muusikakoolist ja Tartu laulustuudiost Külliki Lauluaed. Noortele lauljatele lisaks on laval ansambel koosseisus Toomas Rull löökpillidel, Raul Vaigla basskitarril, Ain Agan kitarril, Villu Veski saksofonil ja elektroonikal ning Marge Loik klaveril. Laululaste juhendajad on Maarika Reimand, Marge Loik, Roosi Rõõmusaare, Külliki Levin ja Kadi Ritsing.

 

VAATA GALERIID