Etenduse-eelsed vestlusringid lähisuhtevägivalla teemal

Sel sügisel toimub Ugala kammersaalis kolmel õhtul enne „Kui sa tuled, too mul lilli“ etendust lähisuhtevägivalla teemaline vestlusring, kus lavastuse autorite ja lavastajate Liis Aedmaa ja Laura Kalle vestluskaaslasteks on erinevad selle valdkonna spetsialistid.

 

Esimene „Kui sa tuled, too mul lilli“ etendus sügishooajal toimub 14. oktoobril ning samal päeval toimub ka esimene vestlusring. Sel päeval avame Ugala fuajees ka kunstnik Elo Liivi videoinstallatsiooni „Ma ise olen süüdi / its my own fault“.
Sarja esimesel vestlusel 14. oktoobril räägivad autor-lavastajad Naiste Tugi- ja Teabekeskuse tegevjuhi Pille Tsopp-Paganiga.

 

Järgmine vestlus toimub 18. novembril, kui vestluse üheks kolmandaks osapooleks on ka lavastuse valmimisse oma suure panuse andnud psühhoterapeut Kait Sinisalu ja noorte nõustaja, seksuaalhariduse koolitaja ja naistearsti Kai Part. Seekordne vestlusring on suunatud just noortele ja teemaks on kohtinguvägivald ja esmased ohumärgid noorte suhetes.

 

Aasta viimasel vestlusringil 16. detsembril on lavastajate vestluskaaslaseks Sotsiaalkindlustusameti ohvriabi ja ennetusteenuste peaspetsialist Maiju Mumm.

 

Vestlused toimuvad enne etendust kell 18, on kõigile tasuta ja kestavad ca 30 minutit.

Vestlusringide kohta lisainfot leiab siit.