Elukaaslased Adeele Sepp ja Jaan Jaago üllatavad Ugalas luulega pikitud jõulukontserdiga

Enne veel kui jõulupühad käes, ootab Ugala teater 19. detsembril kõiki muusika- ja luulesõpru teatri väikesesse saali, et üheskoos võtta ette helinaid täis hingerännak, mille teejuhtideks on ansamblist Curly Strings tuntud kitarrist Jaan Jaago ning Ugala teatri näitleja ja laulja Adeele Sepp.

 

Spetsiaalselt jõuluajaks loodud kontsertõhtul kõlavad eesti luule ja eestikeelsed laulud, mille sisse eksib ära ka nii mõnigi kõigile tuntud jõululaul, kuid seda uues vormis ja kuues. Adeele Sepa sõnul on ettevalmistused kontsertõhtuks juba täies hoos: “Ootame juba väga, et Ugala väikeses saalis pillidele hääled sisse lüüa, sest kodupublikule esinemine – no see paneb ikka alati hinge võbelema.”

 

Kolmapäeval, 19. detsembril kell 19 algava tunniajalise kontserdi teeb eriliseks katkematu heli, mis annab võimaluse minna rännakule iseendasse, et leida üles oma hingehelinad.

 

Adeele ja Jaani ühised kontsertmõtisklused on viljandlastele varasematest kohtumistest tuttavad. Eesti luule koos kitarril loodud helimaastikuga on inimesteni jõudnud varem nimede all “Kohtume tamme all” ja “Kohtume Kassisabal”. Nendest südamlikest kohtumistest Viljandi publikuga kasvas paar aastat tagasi välja omalaadne üle-eestiline Puutuur, mille raames Adeele ja Jaan pakkusid koos heade sõpradega luulest, muusikast ja valgusinstallatsioonist koosnevat elamusõhtut.

 

Piletid hinnaga 8€ müügil Piletimaailmas.