Annetatud piletiraha aitab lapsed teatrisse

Annetades eriolukorra tõttu ärajäänud etenduse piletiraha Ugala teatrile, toetad heategevuslikku fondi „Kingi lapsele teatrielamus!“.

 

Eriolukorra tõttu ärajäänud etendusi on olnud meil, nagu teistelgi teatritel, väga palju. Ja eriolukorra tõttu ei toimu etendusi veel kuni juulini. Nende, suures osas väljamüüdud etenduste piletitest oleme vahetanud ca 60% ümber uute vastu sügisesse ja talve, veidi alla poolte piletite raha oleme ostjatele tagastanud. Kuid on ka kolmas võimalus, mida oleme publikule pakkunud – võimalusel ja soovil jätta kasutamata pileti raha Ugala teatri heategevusfondi.

 

Heategevusfond „Kingi lapsele teatrielamus!” aitab tuua teatrisse neid lapsi, kel majanduslikel põhjustel pole endal teatrisse võimalik elamusi nautima tulla. Laste rõõmuks oleme seda fondi pidanud ja kasvatanud juba mitu aastat ja selle ajaga on teatrisse saanud tulla etendusi vaatama üle 700 lapse. Seda on palju ja oleme selle üle väga rõõmsad. Kuid on veel palju lapsi, kes vajaksid tasuta teatripileti võimalust. Nii tahame jätkuvalt oma heategevusfondi vahendeid kasvatada. Praegusel ärajäänud etenduste perioodil on seda üllast võimalust kasutanud üle 100 Ugala teatrikülastaja. Raha on sellest fondi kogunenud üle 2500 euro! Seda on väga-väga palju. See soojendab meie südameid. Oleme kõigile annetajatele väga tänulikud nende headuse ja soojuse eest. Laste heaks ja nende nimel.

 

Heategevuslikku fondi on võimalik panustada ka otse. Toetuspilet maksab 8 € ja seda on võimalik osta Ugala teatri kassast ning kõikidest Piletimaailma müügikohtadest. Rohkem infot leiate Ugala teatri kodulehelt www.ugala.ee/teatrist/kingi-lapsele-teatrielamus