Algasid proovid Ugala uue koguperelavastusega “Piruka magus põhi”

Ugala teatris jõuab 4. märtsil lavale koguperelavastus “Piruka magus põhi”, mille aluseks on Alan Bradley kogu maailmas menukaks osutunud krimilugu ning mille on teatri jaoks dramatiseerinud Siret Campbell. Lavastaja on Taavi Tõnisson (NUKU teater), kunstnik Marion Undusk, muusikaline kujundus Peeter Konovalov, valguskunstnik Priidu Adlas, koreograaf Olga Privis. Osades Ilo-Ann Saarepera, Aarne Soro, Marika Palm, Mariann Tammaru (TÜ VKA), Vallo Kirs, Martin Mill, Andres Tabun, Vilma Luik, Jaana Kena, Rait Õunapuu ja Ott Kartau (külalisena).

 

11-aastane Flavia de Luce leiab oma koduaiast hingevaakuva mehe. Kes see mees on? Ja miks ta just Flavia kurgipeenras oma otsa leidis? Mõrva peamiseks kahtlusaluseks saab maja peremees kolonel de Luce, kuid Flavia ei usu oma isa süüd ja asub juhtumit ise lahendama. Siit saab alguse ohtlik ning üllatusterohke teekond, mille käigus tulevad ilmsiks saladused nii mõnegi tegelase minevikust. See on lugu eneseületamisest ja kasvamisest, keemiast ja filateeliast. Aga ka julmusest, argusest ja egoismist.

 

Lavastus on vaatamiseks kogu perele ja noortele soovitatavalt alates 9. eluaastast. Esietendus 4. märtsil 2020 Ugala teatri suures saalis. Piletid nüüd müügil!