Adeele Sepp ja Jaan Jaago: muusika- ja luuleõhtu „Hingehelinad“

Detsembrikuu lõpus, enne veel kui pühad käes, ootame kõiki muusika- ja luulesõpru Ugala teatri väikesesse saali, et üheskoos võtta ette helinaid täis hingerännak, mille teejuhtideks on ansamblist Curly Strings tuntud kitarrist Jaan Jaago ja Ugala teatri näitleja ja laulja Adeele Sepp.

 

Spetsiaalselt jõuluajaks loodud kontsertõhtul kõlavad eesti luule ja eestikeelsed laulud, mille sisse eksib ära ka nii mõnigi kõigile tuntud jõululaul, kuid seda juba täiesti uues vormis ja kuues. Adeele ja Jaani ühised kontsertmõtisklused on viljandlastele varasematestki kohtumistest tuttavad. Eesti luule ja kitarrimaastikud on inimesteni jõudnud varem nimede all “Kohtume tamme all” ja “Kohtume Kassisabal”. Nendest südamlikest kohtumistest Viljandi publikuga kasvas paar aastat tagasi välja omalaadne Puutuur, mille raames Adeele ja Jaan koos heade sõpradega esitasid luule-, muusika- ja valgusinstallatsioone üle Eesti.

 

Kolmapäeval, 19. detsembril kell 19 algava tunniajalise kontserdi teeb seekord eriliseks katkematu heli, mis annab võimaluse minna rännakule iseendasse, et leida üles oma hingehelinad. Milline see õhtu olema saab, seda saate juba päriselt aga teada alles kohapeal.

 

Adeele: “Ootame juba väga, et Ugala väikeses saalis pillidele hääled sisse lüüa, sest kodupublikule esinemine – no see paneb ikka alati hinge võbelema.”

 

Piletid hinnaga 8 € nüüd müügil: www.piletimaailm.com/performances/86727-adeele-sepp-ja-jaan-jaago-muusika-ja-luuleohtu-hingehelinad?

 

Tähelepanu, kohtade arv piiratud.