Aastavahetuse pidu Ugala teatris

Tule ja veeda aastavahetus Ugala teatris!

 

Uue aasta vastuvõtmise traditsioon sai Ugala teatris alguse pea 30 aastat tagasi. Vahepealsetel aastatel on see ammune tava ajutiselt katkenud, ent nüüd, kui teater võtab esimest korda uut aastat vastu värskelt renoveeritud teatrimajas, on aeg taas küps – ootame kõiki peotujulisi inimesi koos teatrirahvaga vana aasta viimast õhtut ühiselt veetma.

 

Läbi aastakümnete on pakutud publikule nautimiseks etendusi, etteasteid, näitlejate valmistatud hõrgutisi ja ennekõike suurepärast seltskonda, kellega koos nautida aasta viimaseid tunde. Tänavu ongi teatrirahvas end etteastete esitamise rõõmust vabaks jätnud, et saaksime pingevabalt uue aasta hea muusika saatel vastu võtta.

 

Tantsuks mängib teatrirahva lemmikuks kujunenud suure koosseisuga Estraadiraadio kollektiiv, kel solistina kaasas Elina Hokkanen. Ja et hoog hetkekski ei raugeks, siis tantsutab lisaks Estraadiraadiole sel ööl pidulisi teatrijuht Kristiina Alliksaar, kel on publiku jaoks valmis pandud parimad tantsuhitid levimuusika kullavaramust.

 

Avatud on Ugala Teatrikohvik. Lisaks rikkalikule joogikaardile pakutakse soovijatele seda, mis aastavahetuse puhul alati nii tähtsal kohal – head ja rikkalikku menüüd.

 

Suupistevalik on saadaval vaid ettetellimisel, kuid kohapeal on võimalik osta Ugala Teatrikohviku soolaseid ja magusaid hõrgutisi.

 

Menüü aastavahetuse peol
Tutvu aastavahetuse peo suupistemenüüga (ainult ettetellimisel) ja joogikaardiga.
Laudade broneerimine ja toidu tellimine: kohvik@ugala.ee või tel 433 0793.

 

Uksed avatakse kl 22.00.
Pilet 20 EUR, samal päeval ostes 25 EUR.
Piletite arv on piiratud.

 

Osta pilet siin: https://www.piletimaailm.com/performances/75705-aastavahetuse-pidu-ugala-teatris?lang=et_EE