7,58 minutiga Trepimäelt taevasse ja tagasi

Viljandis on üks eriline ehitis, mille sarnast pole mitte kuskil mujal maailmas ja millelt avaneb lummav vaade, ent mida me ei pruugi igapäevaselt tähelegi panna. See koht kannab nime Trepimägi! Sealt on alla mindud, üles ronitud, joostud, kõnnitud, kuid kui paljud meist on seal istet võtnud, et nautida veini, head seltskonda ja muusikat? Reede öösel vastu laupäeva ehk 3. juulil kell 01.00 leiab Ugala teatri töötajate eestvedamisel aset tasuta aktsioon “7,58 minutiga Trepimäelt taevasse ja tagasi”.

 

Saabujad sätitakse istuma 158-le astmele, nii et terve Trepimägi saab ühtlaselt inimestega täidetud. Ja siis algabki reis ansambel Led Zeppelini poolt kuulsaks mängitud “Stairway to Heaven” loo saatel, mille esitab ainult selleks õhtuks kokku pandud bänd kooseisus:

 

Viljar Rosin – vokaal
Jaan Jaago – akustiline kitarr
Peeter Priks – elektriline kitarr
Sander Kahu – bass
Kristo Joosep – trummid

 

PS Korraldajate märguande peale palume kohalviibijatel tõsta välgumihklid, taskulambid, mobiiltelefonid, et saaksime üheskoos külg külje kõrval tuledesäras Trepimäe järeltulevatele põlvedele fotole salvestada.

 

Tule ise, võta sõbrad kaasa ja teeme 7,58 minutiga Trepimäel ajalugu.

 

Aktsioon on tasuta. 2 tundi varem, enne kui üheskoos Trepimäelt taevasse ja tagasi reisima asume, avatakse kohapeal ka Ugala teatri pop-up kohvik.

 

Üritus kuulub Kohvikuöö programmi. Kohvikuöö toob esmakordselt külastajateni valiku Viljandi linnas tegutsevatest paigalistest ja pop-up kohvikutest, kes avavad oma uksed tavapärasest erineval ajal ehk öö hakul. Koos öise menüüga lisandub öösse killuke kohvikukultuuri nii öise muusika, vestluste, degustatsioonide ja muude öötegemiste näol. Loe lähemalt siit lingil: https://www.facebook.com/events/1725291674383112

 

Viljandi Hansapäevade kajastus – TV3 / Virgo Pärn