1930ndate teemanädal teatrikohvikus

Laupäeval, 30. novembril jõuab Ugala teatri väikeses saalis publiku ette Liis Aedmaa ja Laura Kalle humoorikas autorilavastus „Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi“.

 

Rohkete lauludega meeleolukas lavastus “Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi” räägib ajast, kui Ugala teater oli veel 17-aastane. Ugala tolleaegne kirev teatritrupp kutsub vaatajad koos endaga seiklema ning osa saama sekeldustest, armumistest ja nöökamistest teatrieesriide taga.

 

Õhus on vajadus vabaduse ja muretuse järele. Nii elustubki teatrisaalis 30ndatele omane maailm, kus aukohal on tants, heategevuslikud ballid, kohvikukultuur ja teater.

 

Ka teatrikohvik liugleb peaproovide nädalal trupiga ühes rütmis ja esietenduse-eelse teemanädala inspiratsiooniallikaks valiti sel korral toidud, mis olid kolmekümnendatel Viljandi teatraalide toidulaual aukohal nii argi- kui pidupäevadel.

 

Lõunapakkumiste valikusse kuuluvad: kanalihasupp klimpidega, õunavorm rukkileivaga, kanamaksakaste, ahjus küpsetatud soe heeringavorm, veiseliharullid juustukastmega, guljašš, valejänes ehk pikkpoiss ahjukartuliga. Taimetoidusõpru rõõmustavad aga täidetud kaalid, hõrk aedviljasupp ja krõbedad kartulipannkoogid.

 

Ühtteist jätame ikka üllatuseks ka! Külastage meid 25.–30. novembril ning tundke rõõmu Ugala juubelihooajast ja teatrikohviku teemanädalast.

 

Sel nädalal kõlab meil kohvikus ka eriline muusikavalik, mis on samuti inspireeritud uuslavastusest. Rohkem infot lavastuse kohta saate lugeda siit lingilt: www.ugala.ee/lavastus/kui-me-nuud-ei-sure-ei-sure-me-kunagi

 

Jälgi teatrikohvikus päevapakkumisi teatrikohviku Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee .

Kohtumiseni teatrikohvikus!