Ott Aardam

Sündinud

Saaremaal, 1. juulil 1980

Haridus

2002. aastal lõpetas EMA Kõrgema Lavakunstikooli 20. lennu

Ugala teatris

loomingulise juhina aastast 2014, 2002–2008 Ugalas näitlejana

Telefon

433 0770

Tunnustused

2014

Eesti Teatriliidu muusika-, balleti- ja tansulavastuse eriauhind - "Raud-Ants"

2013

Eesti Teatri Agentuuri näidendivõistluse 3. koht näidendiga “Jää”

2012

Balti teatrifestivali parim lavastus "Mee hind"

2008

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun” – lavastajana

2007

Ugala kolleegipreemia 2007 – lavastajana

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Nähtamatu daam

R

12. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon - Esietendus

L

03. veebruar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

E

05. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

T

06. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

K

07. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

L

10. veebruar
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Hipide revolutsioon

K

21. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

R

02. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

R

09. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

L

10. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

L

17. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

N

29. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

R

13. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

L

14. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

N

26. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

L

28. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

E

30. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Nähtamatu daam

R

11. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

L

12. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Kõrboja perenaine

R

03. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

04. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

09. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

10. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

11. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

16. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

17. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

18. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

24. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

25. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

A. H. Tammsaare/Urmas Lennuk

Villu / Esietendus: 2016

Tim Janson "Ühes teises Eesti linnas"

Villem / Esietendus: 2008

Jussi Kylätasku "Runar & Kyllikki"

Artturi Ruokanen / Esietendus: 2007

Bernard Kangermann “Naabri mari”

Kaim, üks kahtlane vagabond / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Krabat / Esietendus: 2007

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Frank Sinatra / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

Erinevad rollid / Esietendus: 2006

Jaan Kross “Keisri hull”

Jüri / Esietendus: 2006

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Petter Malm / Esietendus: 2006

Karoly Szakonyi "Saateviga"

Inimesepoeg / Esietendus: 2006

Lev Tolstoi “Anna Karenina”

kindral Serpuhhovskoi / Esietendus: 2005

Antonio Buero Vallejo “Lõõmav pimedus”

Miguelin / Esietendus: 2005

Oskar Luts “Suvi”

Kippel / Esietendus: 2005

Robert Loius Stevenson “Aarete saar”

Erinevad rollid / Esietendus: 2004

Vladimir ja Oleg Presnjakov “Terrorism”

Erinevad rollid / Esietendus: 2004

Jules Verne “80 päevaga umber maailma”

Erinevad rollid / Esietendus: 2004

Viktor Rozov "Vend Aljoša"

Aljoša Karamazov / Esietendus: 2004

August Kitzberg “Neetud talu”

Julius / Esietendus: 2003

Charles de Coster ja Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegel"

Thijl / Esietendus: 2003

"Koturnijad ehk Kui nalja ei saa, siis meie ei mängi"

Erinevad rollid / Esietendus: 2003

Peter Horsler “Lõika maha ja lase jalga”

Mr. Widell / Esietendus: 2003

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Erinevad rollid / Esietendus: 2003

Andres Noormets “Lumejänesed”

Karusuur Emakaru / Esietendus: 2002

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Erinevad rollid / Esietendus: 2002

Gerald Durrell “Minu pere ja muud loomad”

Koer Roger / Esietendus: 2002

Rollid mujal

Ivan Võrõpajev “"Delhi" tants”, Theatrum

Andrei / Esietendus: 2015

Jon Fosse "Ma olen tuul", Theatrum

Teine / Esietendus: 2013

"Tokerjad", SA Anija Mõis

Erinevad rollid / Esietendus: 2013

Andri Luup "Pruuniks", Theatrum

Arno / Esietendus: 2012

William Somerset Maugham "Ring", MTÜ Kell kümme

Edward Luton / Esietendus: 2011

Jon Fosse "Üks suvepäev", Theatrum

Asle / Esietendus: 2011

Andri Luup "Fööniks", Theatrum

Osatäitja / Esietendus: 2010

Marcel Pagnol "Tuulesaared", Theatrum

Marius / Esietendus: 2010

Moliére "Misantroop", Theatrum

Alceste / Esietendus: 2010

Jevgeni Kriśkovets "Vene rännumehe ülestähendused", Tartu Uus Teater

Haritud inimene / Esietendus: 2008

Karol Wojtyla "Juveliiri poe ees", Theatrum

Krzysztof / Esietendus: 2006

Aleksander Allen "Elu sees", Theatrum

Osatäitja / Esietendus: 2006

Ivan Turgenjev "Kuu aega maal", Kuressaare Linnateater

Aleksei Nikolajevitš Beljajev / Esietendus: 2006

Merle Karusoo "HIV", Eesti Draamateater

Paul / Esietendus: 2002

Lavastused Ugalas

Ott Aardam "Mee hind"

Esietendus: 2011

Ott Aardam "Poks"

Esietendus: 2008

Ott Aardam "Börs ja Börsitar"

Esietendus: 2007

Lavastused mujal

Kristjan Kõrveri kammerooper "Raud-Ants", MTÜ Mustjala Muusikafestival

Esietendus: 2013

Conor McPherson "Sadama Võim”, Genialistide Klubi

Esietendus: 2008

Koos Mart Aasaga, Jevgeni Kriśkovets "Vene rännumehe ülestähendused", Tartu Uus Teater

Esietendus: 2008

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: "Nimed marmortahvlil" (Taska Film 2002), "Kinnunen" (Ruut 2007), "Supilinna salaselts" (Nafta Films 2015)

Mänginud teleseriaalides: "Õnne 13", "Lumejänesed", "Buratino tegutseb jälle"

Menüü