Väljasõit Viljandi haiglasse

Ugala teater tegutseb sel hooajal teatavasti rendipindadel ja teeb seepärast palju väljasõite kõikjale üle Eestimaa. Täna toimus teatri viimane väljasõit selle aastanumbri sees ning see viis näitlejad ootamatusse etenduspaika. Nimelt külastasid näitetrupi liikmed, kelle seas oli ka jõuluvana, Viljandi haigla lasteosakonda. Külla mindi lastele, kes peavad oma jõulud veetma haiglaseinte vahel ja kes jäävad ilma kodustest rõõmudest, sõpradest ja sugulastest.

 

Kingikotti varuti nii muinasjutuplaate kui ka lasteraamatuid. Kingitused viis kohale lõbusalt kirju seltskond, kelleks olid erinevad tegelased Ugala lastelavastustest. Üheskoos lauldi, tantsiti ja löödi pillilugusid. Kostümeeritud seltskonna sõidutas kohale Ugala loominguline juht Ott Aardam: “Me püüame lastele rõõmu teha aasta läbi, mitte ainult jõulude ajal. Juba kaks aastat on toimimas programm “Kingi lapsele teatrielamus”, mille raames julgustatakse inimesi ostma teatripileteid edasi andmiseks.“

 

“Kingi lapsele teatrielamus” on Ugala teatri heategevuslik toetusprogramm, mille raames kogutud raha eest saavad vähekindlustatud perede lapsed tulla omal valikul vaatama Ugala teatri etendusi. Kui varasemalt on see piirdunud vaid Viljandi linna lastega, siis sellest aastast on teater toetanud kogutud raha eest lapsi üle Eesti. Toetuspilet maksab 6 € ja seda on võimalik osta Ugala teatri kassast ning kõikidest Piletimaailma müügikohtadest.

 

„Nii et kellel on veel jõuluks heategu tegemata, siis Ugala teatri kaasabil saab igaüks meist ulatada abikäe abivajajateni, sest teadupoolest on parim kink elamus. Ja seda Ugala oma tunnustatud lastelavastustega ka lastele kindlasti pakkuda suudab,“ ütles Ott Aardam.

 

Toetajapileti saab soetada Piletimaailmast.